Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Na co chorują koniarze?

305 odpowiedzi w tym temacie

Miss O.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
Moja historia z kamieniami jest podobna... tylko ze ja mialam 15 lat kiedy dostalam pierwszy atak (genetycznie, moj tata tez je mial) , i mnie postanowili te kamienie rozpuscic, zebym nie miala blizn.. czy tez innych powiklan. Natomiast mojemu tacie wycieli, ma blizne wielkosci 2 cm w ksztalcie litery "H" , na koniach nie pojezdzisz przez ten okres czasu , ale potem juz jak najbardziej. :mrgreen: Tylko scisla dieta -wstretna beztluszczowa, wszystko bez smaku. A co do kamieni - to znam ten bol.. ja myslalam ze umieram.

aniołek24

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 337 postów
Miss O., a w woreczku żółciowym je miałaś? ja teraz mam 17lat i ze 3 lata temu pierwszy atak. Czyli 14lat. Ja czytałam na necie o tym, to tam pisali ze te metody rozpuszczania są złe, ze nie dają efektu, ze i tak prędzej czy pozniej trzeba je usuwac. A Twój tata mial to usuwane metodą laparoskopowa? Mi lekarz pow. ze 3 naciecia beda. jedno obok pepka, drugie gdzies pod zebrem, a trzecie nad tym bezposrednio. :roll: ból koszmarny.
ps.dieta mi sie przyda :mrgreen: chociaz nie mam nadwagi to chyba jedyny plus bo bede musiala ja przestrzegac ;-)
Dołączona grafika

Miss O.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
tak , w woreczku. Ja nie wiem , rozpuscili mi je i od 4 lat nic nie mam :roll: , a operacja to jednak operacja. Tata mial laparoskopem usuwane i trwalo to 3 godziny , strasznie dlugo. Ale faktycznie blizna mala, w ksztalcie literki "H" :roll:

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
a ja choruję na nowe bryczesy, ogłowie, pad... i jeszcze kilka innych schorzeń, z których nikt nie chce mnie wyleczyć :razz: :lol:

herma

latająca wiedźma

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3940 postów
  • Miejsce zamieszkaniapod lasem
Oooo Mario89 takie choroby są uleczalne (trzeba dokonać stosownego zakupu), z tym, że potem i tak są nawroty.. Mimo, że udało mi się wyleczyć z zakupoholizmu ogólnego to ten koński jakby mi został.. :razz: .. i dobrze.
Dołączona grafika

Uberbaal

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrosno
Być może masz jakąś infekcję w gardle , bakterię typu paciorkowiec , gronkowiec itp.Być może rzeczywiście trzeba zrobić wymaz , przeprowadzić kuracje antybiotykowa, takich spraw nie wolno bagatelizować , tym bardziej , ze masz dolegliwości bólowe.Zasada jest taka , że trzeba iść do lekarza koniecznie. A jak nie, to można poczytać coś na stronie: http://boligardlo.pl/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych