Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Na co chorują koniarze?

305 odpowiedzi w tym temacie

sakosabo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1733 postów
  • Miejsce zamieszkanialasu
jeszcze choruja na aktywne RZS :roll:
już Mąż

fonglucik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1144 postów
a ja włąsnie wskakuje za moment na masage ,bo mnie słup z kregami nawalił :roll: paula;), To takie same uczucie jak u Ciebie.tylko ja już zaczynam rownież nągą ciągnąc :cool:

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze wsi
Współczuję Ci. Wiem jak to boli... Dla mnie założenie podkoszulki i jednej bluzki to są męczarnie... Przeciwbólowy Apap nie pomaga, a boję się wziąć coś mocniejszego... Ja teraz ledwo przy kompie siedzę!!! :roll:
"Istnieje taki typ dziewczyny, która - choć niezdolna do posprzątania własnego pokoju, nawet pod groźbą noża, będzie walczyć o przywilej spędzenia całego dnia na wygarnianiu gnoju ze stajni"
Terry Pratchett "Muzyka Duszy"

Kasia_i_tyle

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
ketonal proponuje, nie taki mocny jak go malują, a pomaga:)

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Wiem i już stosuję, bo u lekarza byłam. O to mocniejsze chodziło mi, że bałam się wziąć mocniejszy lek przeciwbólowy (Ibuprom Max, i inne)...
"Istnieje taki typ dziewczyny, która - choć niezdolna do posprzątania własnego pokoju, nawet pod groźbą noża, będzie walczyć o przywilej spędzenia całego dnia na wygarnianiu gnoju ze stajni"

fonglucik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1144 postów

Kasia_i_tyle napisał:

ketonal proponuje, nie taki mocny jak go malują, a pomaga:)
o ile wiem Ketanol jest bardzo mocnym lekiem i wydawany jest na t.z recepte.Myślę ze nie jest dobre zapodawanie tego leku bez konsultacji z lek .A tak na marginesie to moj słup z kregami tak daje mi sie we wznaki ze ketanol nie pomaga,a najgorsze ze nie moge jezdzić konno .Konica w poniedziałek bedzie okuta a ja na ziemli bede stała :cool: i nie zapowiada się na to ze uda mi sie zapodać jazdy konnej w najbliższym czasie :wink: A moze sie również skonczyć tak, ze bedę tylko uczyć :roll: ale jak tu uczyć siedząc ino na zydelku.Trzeba coś pokazać konia nowego nauczyć a ja prawie inwalida :cool: Szanujcie swoje kregosłupy bo potem problem ...............echhhhhhhhhhhhh

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
A co sobie zrobiłaś ? Mnie też troche bolą plegary teraz po powrocie w siodło :roll:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

tyska-konik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3667 postów
A ja mam, nie wiedzieć po czym, zakwasy :/
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku.

Mój kanał na YouTube.com ;) Zapraszam :) :
http://www.youtube.com/user/tyskakonik

Deya

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2445 postów
A mnie bolą najbardziej bez jazdy.. ale dzięki niej mam załatwione trochę 2 kręgi krzyżowe... jeśli teraz jest jak jest to co będzie za kilka lat? :roll:

Nie chce mi się czytać początku, więc dodam tylko swoje nie licząc na niepowtarzalność - źle zrośnięte prawie zerwane ścięgno krzyżowe w kolanie, słabość obu stawów kolanowych, jakieś zmiany w zakresie ruchomości bioder, kręgi już podałam... a no i wieczne atopowe zapalenie skóry i alergia :cool: Tylko umierać..

tyska-konik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3667 postów
Deya, wspólczucia... to ja miałam składaną końś obojczyka... miałam 3 śróby i płytkę... oczywiście złamanie było skutkiem upadku z konia :roll: :cool:

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów

Deya napisał:

Tylko umierać..
Nie idź na łatwizne..trzeba troche w życiu pocierpieć.
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

tyska-konik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3667 postów
kermit, ale mi łatwizna :roll: :cool:

fonglucik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1144 postów

kermit napisał:

A co sobie zrobiłaś ?
Kermitku po tym wypadku mam delikatnie zdezelowany kregosłup :cool: Myślałm ze rozgonię to szybko ale zapowiada się ze chyba nic z tego nie bedzie.Szlak mnie trafia bo szkapina stoi i sie gapi na mnie ze zdziwieniem.a ja zamiast siedzieć na koniu to siedzę na ziemi :roll:

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Ketonal mam z przepisu lekarza i już prawię nic nie boli. Ja nie miałam żadnego urazu. Zresztą to nie jest obojczyk, tylko przykurcz mięśnia szyi.

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZz Zz Zz ...
Ketonal to ja moge brac garsciami.Stawia mnie na nogi podczas same wiecie czego.Teoretycznie rozwala blone sluzowa w brzusiu ale ja stosuje go tylko raz w miesiacu :roll:
M.

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Ja mam Ketonal w żelu.

Martunia005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2134 postów

Ka$ka napisał:

Ostatnio bolało mnie gardło i miałam wysoką gorączkę...
A ja teraz tak mam a wszystko dlatego że ja musiałam jak zwykle postawić na swoim i zaśpiewać na mszy za Jana Pawła II i doprawiłam swoje gardło do reszty... Dzięki temu w nocy krótko śpię bo nie potrafię spać całą noc jak jestem chora... :roll: A w dzień tylko pół godziny mogę spać... :cool: Masakra...
A miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!"

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Możesz za to w necie siedzieć :roll: .

Martunia005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2134 postów

paula;) napisał:

Możesz za to w necie siedzieć .
Ale przemęczenia zworku nie jest dobrą cechą a w szczególności w moim przypadku...
A miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!"

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Masz rację. Chora na grypę jesteś Martunia005?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych