Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

usuwanie toksyn z organizmu

6 odpowiedzi w tym temacie

kiri club

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejsce zamieszkaniaszczecin
pracowałam w zeszłym roku w Irlandii i zauważyłam, że oni bardzo nastawiają się na usuwanie toksyn z organizmu konia, jako przyczyny wielu problemów np. opoji. podają doustnie środki ziołowe w proszku rozrobione z wodą. są one bezpieczne i powszechnie stosowane. czy na naszym rynku też można cos takiego dostać? wiem, że oni sprowadzają je ze Stanów.

Flawia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxxx
u nas można dostać babkę płesznik, np firmy Makana, pomaga usuwać piach z jelit.
pozdrawiam

Deya

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2445 postów
piach to nie toksyny... może zielonej lub czerwonej herbaty wystarczy im dodawać? :mrgreen:

volcia2

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz Polski
Ja stosuję mieszankę ziołową własnej produkcji: liście brzozy, korzeń mniszka lekarskiego, liść pokrzywy, krwawnik i coś jeszcze ale nie pamietam co...

Flawia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxxx
wiem że piach to nie toksyny, przepraszam za wpis nie na temat...
pozdrawiam

krolbu

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Soki są jeszcze przecież. Rzućcie okiem na to http://www.essencecleanse.com - smak mega dobry i nie są drogie przy tym.

wiolenka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Ręce opadają jak się widzi takie posty jak napisał krolbu... :???:
Podobno ziemia okrzemkowa jest dobrym sposobem na usunięcie pasożytów i detoksykację organizmu. Bezpieczne dla koni, dla ludzi i innych zwierząt tylko musi być staly dostęp do świeżej wody. Jeśli chodzi o dawkowanie najlepiej wysypać ziemię okrzemkową do dużej, płaskiej miski. Konie będą same ją podjadać i przestaną kiedy organizm się oczyści (to naprawdę tak działa- konie najlepiej wiedzą czego im potrzeba).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych