Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

wydzielone z "nowe pomysły"

60 odpowiedzi w tym temacie

leniu

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzczucin
Jezeli to jest takie proste... i nie wiele trzeba tylko trening, trening, trening, samozaparcie i dążenie do celu i wg Ciebie niema nikogo takiego w Polsce kim mogłbys sie pochwalić za granicą to dlaczego taki sam jesteś?? Mowiles, ze nie jestes jakims wielkim kaskaderem to dlaczego nie cwiczysz? dlaczego sie nie wykazujesz?? dlaczego Twoj poziom jest taki niski? przeciez tak niewiele trzeba? Narzekasz - to zrob cos z tym - jezeli nie masz predyspozycji do takich rzeczy, albo sa inne powody przez ktore tego robic nie mozesz... to pomóż innym sie rozwijać... w jaki sposób?? hmmm masz temat " nowe pomysły" wiec słucham? daj nowe pomysły na pokazy a nie XXXXXX (proszę o zachowanie kultury wypowiedzi - mod.) tylko jacy Ci kaskaderzy są beznadziejni... to juz wiemy, wiemy tez dlateczego bo niechce im sie wg Ciebie no ok.... Mi powiedzmy sie chce i szukam pomocy u czlowieka ktory zna sie w temacie pokazow ( bo takim sie uwazasz) i chcialbym wzbogacic swoje umiejetnosci i repertuał - a jedyne czego dostalem od MODERATORA to stwierdzenie... wszyscy sa do d... bo są i tyle i musisz cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc no i moze za 20 lat sie dorobisz. Oczekiwalem pomocy dostalem tylko obraz nie doskonalosci innych kaskaderow...
Dlatego jezeli chcesz zeby bylo inaczej to zastanow sie i odpowiedz na konkretne pytanie, co mozna zrobic, zeby bylo lepiej, a nie dlaczego jest tak jak jest bo to juz wiemy, ze to wina ludzi ze niemaja samozaparcia itp

Pozdrawiam

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
[quote name="leniu"]Jezeli to jest takie proste... i nie wiele trzeba tylko trening, trening, trening, samozaparcie i dążenie do celu[/quote]
[quote name="leniu"]przeciez tak niewiele trzeba[/quote]
[quote name="leniu"]bo niechce im sie[/quote]
[quote name="leniu"]wzbogacic swoje umiejetnosci i repertuał[/quote]
[quote name="leniu"]musisz cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc[/quote]
[quote name="leniu"]to wina ludzi ze niemaja samozaparcia itp[/quote]
oj leniu, leniu, ja o mydle a Ty o powidle. Czy na prawdę nic nie skumałeś z mojej wczorajszej wypowiedzi? Czy na prawdę nie widzisz że ja pisze o czymś zupełnie innym niż Ty w zacytowanych powyżej Twoich wypowiedziach? Takie mam wrażenie.
[quote name="leniu"]to dlaczego taki sam jesteś??[/quote]
No właśnie rzecz w tym, że ja jestem zupełnie inny i bynajmniej nie mam tu na mysli poziomu i umiejętności. A kto z nas jest lepszy? tego nie oceniam bo nie lubię szufladkować ludzi, cenię i szanuję wszystkich na równi, możemy tylko dochodzic kto z nas ma więcej racji w swoich poczynaniach i teoriach ale to akurat oceni historia.
[quote name="leniu"]Mowiles, ze nie jestes jakims wielkim kaskaderem[/quote]
a powiem nawet więcej - nie uważam się w ogóle za kaskadera i niewielu w Polsce (choć sa tacy) mógłbym okreslić tym mianem
[quote name="leniu"]dlaczego nie cwiczysz? dlaczego sie nie wykazujesz?? [/quote]
pozwolisz, że nie będę na forum publicznym wywodził sie na temat swojego prywatnego życia.
[quote name="leniu"]przeciez tak niewiele trzeba?[/quote]
ależ bardzo wiele trzeba. Jeszcze raz odsyłam cię do swoich dwóch ostatnich wypowiedzi
[quote name="leniu"]Narzekasz[/quote]
nie narzekam tylko stwierdzam fakty. Wierz mi, że jestem daleki od narzekania. Wiem, wiem, nie pasuję do standardowego wzorca Polaka-narzekacza ale na prawde rzadko kiedy w swoim życiu na cokolwiek narzekam.
[quote name="leniu"]to pomóż innym sie rozwijać... w jaki sposób?? hmmm masz temat " nowe pomysły" wiec słucham? daj nowe pomysły na pokazy[/quote]
;) leniu, czy na prawdę uważasz że to coś zmieni? czy jak Ci podam nowy pomysł to dzięki temu będzie lepiej? proszę Cię przeczytaj jeszcze raz moja wczorajsza wypowiedź, to na prawde nie chodzi o pomysły. a tak swoja droga to już Ci dałem pomysł ale Ty stwierdziłeś ze jest nierealny, niewykonalny i nikt na świecie tego nie zrobi.
[quote name="leniu"]wiemy tez dlateczego[/quote]
[quote name="leniu"]bo niechce im sie wg Ciebie no ok.... [/quote]
Jeśli Toje dwie powyższe wypowiedzi stanowią pytanie i odpowiedź na nie to informuje Cię że nic nie wiecie. Jeszcze raz Ci mówię że o czym innym pisałem.
[quote name="leniu"]musisz cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc no i moze za 20 lat sie dorobisz.[/quote]
jeśli Twoim zdaniem to tylko i wyłącznie kwestia ćwiczeń to nawet za 40 lat się nie dorobisz
[quote name="leniu"]Dlatego jezeli chcesz zeby bylo inaczej to zastanow sie i odpowiedz na konkretne pytanie, co mozna zrobic, zeby bylo lepiej, a nie dlaczego jest tak jak jest bo to juz wiemy, ze to wina ludzi ze niemaja samozaparcia itp [/quote]
Nie wiecie. Napisałem Ci w poprzednich wypowiedziach dlaczego tak jest i sam mozesz wyciągnąć wnioski co teraz należy z tym zrobić. Nie wszystko w życiu ma sie na tacy podetknięte pod nos. ;)
[quote name="Kaśka"]Może zadaj to pytanie zainteresowanym a nie oczekuj odpowiedzi od nas[/quote]
nie załozyłem specjalnego wątku z pytaniem, jeśli coś piszę - jakies pytanie to do osób, które tu - na forum uczestniczą w rozmowie. Nie zadzwonię specjalnie do wszystkich kaskaderów ze specjalnym pytaniem od cavaliera, dobrze o tym wiesz więc nie pisz w stylu Marty.
[quote name="Kaśka"]z tego gadania nic nie wynika. Sądzisz, że rozmawiając tu na ten temat uzdrowi się świat? Nie wydaje mi się. [/quote]
wybacz ale nie ja zacząłem to gadanie. Ja jedynie wziąłem w nim udział i to chyba tylko dlatego, ze zostałem "wezwany do odpowiedzi".
[quote name="Kaśka"]Jeśli próbowałeś cokolwiek komukolwiek udowodnić, to musze Cię rozczarować.... [/quote]
Tak, próbowałem udowodnić. Rozmowa była o kasie - zresztą jak zawsze i moim zdaniem pokazałem ze to nie chodzi o kasę. Jesli nadal tego nie widzicie to przykro mi ale jaśniej tego nie potrafię wytłumaczyć. A odciąganie wątku od jego tematu (pieniędzy) czyt. odwracanie kota ogonem, nic nie da
[quote name="Kaśka"]pewne sprawy są oczywiste i wiadome dla wszystkich [/quote]
jestem innego zdania
[quote name="Kaśka"]to nie jest tak, że jeden Cavalier w Polsce pozjadał wszystkie rozumy i widzi wszystko[/quote]
z całą pewnością, ale na pewno jest tak, że każdy widzi coś innego. Ja widzę coś z pułapu osoby trzeciej a taki pulap jest najlepszy. Dlaczego? bo trudno samemu zobaczyć samego siebie. Samego siebie dostrzega się oczami innych. Inna sprawa czy chce się tych innych sluchac czy nie. a z tym mamy problem, o czym też zresztą pisałem.
[quote name="Kaśka"]mam na myśli to o tych nowych ludziach i o gasnącym szybciutko słomianym zapale[/quote]
o tym też pisałem. I to nawet dzisiaj.
[quote name="Kaśka"]A pytania czemu jest tak jak jest, należy zadawać tym, do których są kierowane, a nie w kosmos przeprowadzając bezcelowe dywagacje[/quote]
dywagacja nie jest bezcelowa bo jest problem i o nim rozmawiamy. była by bezcelowa gdyby problemu nie było.
A tak w ogóle to czemu nie poczuwacie sie wezwani do odpowiedzi. Zajmujecie się kaskaderka konną, jeździcie pokazy, więc czemu uważasz że Ciebie to nie dotyczy? czemu mam pytać innych?
Obok człowieka koń jest najszlachetniejszą istotą na ziemi.

Kaśka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów

cavalier napisał:

Kaśka napisał/a:
Może zadaj to pytanie zainteresowanym a nie oczekuj odpowiedzi od nas

nie załozyłem specjalnego wątku z pytaniem,
Nie mówię o specjalnym wątku z pytaniem, ale o wywołaniu do odpowiedzi:

cavalier napisał:

A mam jeszcze do Ciebie Kaska pytanie, zreszta do lenia tez bo oboje zajmujecie to samo stanowisko.
Dlatego też ja pozwoliłam sobie odbić piłeczkę i zadać to samo pytanie Tobie:
"Masz złoty środek? Podaj go. Bo jak na razie wymagasz odpowiedzi ode mnie. Ja chciałabym poznać Twoje zdanie." zaledwie kilka postów powyżej i nie uzyskałam odpowiedzi. Nie podoba mi się to, że wymagasz od nas odpowiedzi, a gdy chcemy usłyszeć Twoje zdanie to się wymigujesz. Czy to jest fair...? ;)

cavalier napisał:

nie lubię szufladkować ludzi, cenię i szanuję wszystkich na równi, możemy tylko dochodzic kto z nas ma więcej racji w swoich poczynaniach i teoriach
jasne...tylko wg Ciebie wszyscy są do kitu i powinni lepiej zająć się uprawą marchewki, a nie końmi ;)

cavalier napisał:

moim zdaniem pokazałem ze to nie chodzi o kasę
Ty pokazałeś??? ;)

cavalier napisał:

Inna sprawa czy chce się tych innych sluchac czy nie. a z tym mamy problem, o czym też zresztą pisałem.
O.K., ale niech ta krytyka będzie konstruktywna - wtedy będzie cenna. Obserwatorem pokazów jesteś, tego nie da się wykluczyć. Wobec tego podpowiedz jakie elementy Twoim zdaniem możnaby zmienić/poprawić/coś dodać i wtedy potraktujemy Cię jako guru, bo na razie, to takie uogólnienie, że polskie grupy są do kitu jest dość krzywdzące, bo chciał nie chciał szufladkujesz wszystkich...

cavalier napisał:

wybacz ale nie ja zacząłem to gadanie. Ja jedynie wziąłem w nim udział i to chyba tylko dlatego, ze zostałem "wezwany do odpowiedzi".
I tej odpowiedzi nie udzieliłeś. A jeśli już, to takimi ogólnikami, któe nie wniosły zbyt wiele...

cavalier napisał:

Zajmujecie się kaskaderka konną, jeździcie pokazy, więc czemu uważasz że Ciebie to nie dotyczy?
Temu, że pokazy jeździłam jakiś czas temu, po 2-letniej przerwie pojechałam na pokaz kilka razy w tym sezonie, raz w siodle i nie, nie uważam się za kaskadera :)

cavalier napisał:

nie pisz w stylu Marty.
uuuu....nie obrażaj mnie... :)
Veni Vidi Vici

leniu

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzczucin
no to sie dowiedzialem.... ;) No coz bede szukal pomocy u innych ludzi bo jak widac trudno zlapac wspolny jezyk z cavalierem - a dziwne bo myslalem, ze kazdy koniarz potrafi sie dogadac, najwidoczniej jeszcze malo w zyciu widzialem. Sory za wszystko obiecuje, ze juz niebede podwarzal Twojego jakże trafnego zdania cavalier na temat polskiej kaskaderki- zwlaszcza, ze znasz ten temat bardzo dobrze. Mam nadzieje, ze kiedys sie spotkamy jednak i bedziemy mogli pogadac na zywo, a przedewszystkich chcialbym zobaczyc jakim "świrem" jesteś.
Pozdrawiam i zycze udanego dnia - ja spadam do koni bo: "czym bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham konie" - odstresowac sie musze heh

Ello

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów
[quote name="Kaśka"]"Masz złoty środek? Podaj go. Bo jak na razie wymagasz odpowiedzi ode mnie. Ja chciałabym poznać Twoje zdanie." zaledwie kilka postów powyżej i nie uzyskałam odpowiedzi. Nie podoba mi się to, że wymagasz od nas odpowiedzi, a gdy chcemy usłyszeć Twoje zdanie to się wymigujesz. Czy to jest fair...?[/quote]
Udzielilem Ci odpowiedzi we wczorajszym poście. Czekałaś na radę bardziej techniczną? coś w stylu co zmienić w treningu, sprzęcie czy jaka dobrać dietę? przykro mi ale takiej rady Ci nie udzielę bo nie tutaj tkwi przyczyna (przynajmniej moim zdaniem).
[quote name="Kaśka"]jasne...tylko wg Ciebie wszyscy są do kitu[/quote]
no widzisz jak wybiórczo czytasz moje wypowiedzi. Pisałem, ze nie wszyscy. A nawet gdyby tak było to nie znaczy że ich szufladkuję jako ludzi. Mam prawo oceniać kogoś umiejętności i to co za pieniądze pokazuje innym. To, że te umiejętności sa marne to przeciez nie moja wina. Pisząc leniowi o szufladkowaniu miałem na mysli ocenianie ludzi a nie ich umiejętności. Albo ja pisze nie zrozumiale albo Ty czytasz bez zrozumienia (zakręcone, prawda?),tak czy siak wyciągnęłaś błędne wnioski z tego co napisałem.
[quote name="Kaśka"]Ty pokazałeś??? [/quote]
Pytam sie ciebie czy gdybys nie musiala gdzieś na stałe pracować i mogła bys tylko zajmować się końmi to czy było by lepiej? Odpowiadasz że tak. Więc ja pytam dlaczego nie jest lepiej u tych którzy właśnie cały czas zajmuja się końmi? Ty podajesz różne inne powody. To jak? chodzi o kasę czy nie? bo juz sam się pogubiłem ;)
[quote name="Kaśka"]Wobec tego podpowiedz jakie elementy Twoim zdaniem możnaby zmienić/poprawić/coś dodać i wtedy potraktujemy Cię jako guru, [/quote]
ale ja nie chcę być traktowany jak guru. A już Ci wczoraj napisałem że to nie chodzi o elementy tylko o coś zupełnie innego. Przestałas pisac jak Marta a zaczęłaś pisac jak "leniu". Bądź sobą ;)
[quote name="Kaśka"]bo na razie, to takie uogólnienie, że polskie grupy są do kitu jest dość krzywdzące, bo chciał nie chciał szufladkujesz wszystkich... [/quote]
nie wszystkich. Pisałem, ze nie wszyscy.
[quote name="Kaśka"]I tej odpowiedzi nie udzieliłeś. A jeśli już, to takimi ogólnikami, któe nie wniosły zbyt wiele... [/quote]
udzieliłem i to wcale nie ogólnikami. Napisał aż nadto precyzyjnie gdzie jest ból. Tylko Wy cały czas oczekujecie że ktoś Wam rozpisze plan treningu i dietę. A to nie o to chodzi. Powtarzam się?
[quote name="Kaśka"]Temu, że pokazy jeździłam jakiś czas temu, po 2-letniej przerwie pojechałam na pokaz kilka razy w tym sezonie, raz w siodle i nie, nie uważam się za kaskadera ;)[/quote]
Czyli wystarczy nie uważać się za kaskadera, żeby jeździć pokazy za pieniądze i uważać że problem mnie nie dotyczy?
[quote name="leniu"]no to sie dowiedzialem.... [/quote]
a co się chciałeś dowiedzieć? prosiłeś o pomysł, dałem Ci go a ty stwierdziłeś że nierealny (mimo, że inni to robią) i masz pretensję ze ci nie pomoglem. W czym mam Ci pomóc?
[quote name="leniu"]jak widac trudno zlapac wspolny jezyk z cavalierem [/quote]
Jasne. Wspólny język byśmy złapali jakbym powiedział: "wiecie co - macie rację, zgadzam sie z wami w 100%" i juz mamy wspólny język. Myślałem, ze posiadanie własnego zdania/opinii nie jest czymś negatywnym. No i myslałem też że prowadzimy tu normalną dyskusję a nie spieramy sie.
[quote name="leniu"]Mam nadzieje, ze kiedys sie spotkamy jednak i bedziemy mogli pogadac na zywo,[/quote]
Spoko, ja stawiam browara - żeby nie było że jestem taki "be" :)
[quote name="leniu"]a przedewszystkich chcialbym zobaczyc jakim "świrem" jesteś. [/quote]
po piwie? lepiej nie. A tak na poważnie to ja jestem spokojny i poukładany człek. :)
[quote name="leniu"]Pozdrawiam i zycze udanego dnia[/quote]
Ja także pozdrawiam. I to tak na prawde szczerze

Kaśka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów

cavalier napisał:

Przestałas pisac jak Marta a zaczęłaś pisac jak "leniu". Bądź sobą
Ależ jestem sobą ;) Tym bardziej, że biorę do siebie Twoje wypowiedzi i nic nie poradzę na to, że momentami mnie irytują.

cavalier napisał:

Kaśka napisał/a:
Temu, że pokazy jeździłam jakiś czas temu, po 2-letniej przerwie pojechałam na pokaz kilka razy w tym sezonie, raz w siodle i nie, nie uważam się za kaskadera

Czyli wystarczy nie uważać się za kaskadera, żeby jeździć pokazy za pieniądze i uważać że problem mnie nie dotyczy?
Teraz to udajesz, że nie rozumiesz i to też jest irytujące... Będę bezczelna - jeśli już mam/miałam coś wspólnego z pokazami, to pracowałam z najlepszymi, których ten problem nie dotyczy ;) Zaraz powiesz, że to typowe-jestem best of the best i nic nie musze zmieniać :) Dobrze wiesz jakie jest moje zdanie na ten temat i dobrze wiesz, że człowiek z którym pracowałam stara się wprowadzić zmiany, inwestować w stroje, rekwizyty, że jest bardzo bardzo wymagający w stosunku do siebie, ludzi z którymi pracuje jak i w stosunku do koni, które starannie dobiera i długo szkoli, zanim je pokaże i nienawidzi partyzantki. Tylko że za coś trzeba żyć, więc albo robisz małe pokazy, na które są zlecenia, albo nie robisz nic, nie ma cię i przerzucasz się na uprawę marchewki. Kurcze, Cavalier, Ty na serio często wypowiadasz się tak, jakbyś nie miał bladego pojęcia jak ta praca wygląda.
A stwierdzenie "nie jestem kaskaderem" tyczyło się zawodu. Wiesz przecież że niewiele osób może się poszczycić tym mianem.
Veni Vidi Vici

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów

Kaśka napisał:

i dobrze wiesz, że człowiek z którym pracowałam stara się wprowadzić zmiany, inwestować w stroje, rekwizyty, że jest bardzo bardzo wymagający w stosunku do siebie, ludzi z którymi pracuje jak i w stosunku do koni, które starannie dobiera i długo szkoli, zanim je pokaże i nienawidzi partyzantki.
Nie przeczę. Wręcz przeciwnie, zgadzam się z Tobą

Kaśka napisał:

Tylko że za coś trzeba żyć, więc albo robisz małe pokazy, na które są zlecenia, albo nie robisz nic
ale nie chodzi o to czy pokaz jest maly czy duży tylko na jakim jest poziomie

Kaśka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów

cavalier napisał:

ale nie chodzi o to czy pokaz jest maly czy duży tylko na jakim jest poziomie
Wiesz co? Coraz bardziej wydaje mi się, że ta rozmowa jest bez sensu... Za całą Polskę odpowiadać nie będę, bo nie czuję się upoważniona. Zresztą nie chciałabym też występować w roli osoby reprezentującej w/w, bo też mi nie wypada. Jest jeszcze coś... Żeby móc krytykować należy samemu być na conajmniej takim poziomie, jakiego się wymaga....
Veni Vidi Vici

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów

Kaśka napisał:

Jest jeszcze coś... Żeby móc krytykować należy samemu być na conajmniej takim poziomie, jakiego się wymaga....
No to już jest wycieczka osobista.
Inna sprawa, że zupełnie sie z Tobą nie zgadzam. Wcale nie musze byc najlepszym poetą (w ogóle nie musze nim być) żeby dany wiersz mi się podobał lub nie. Nie musze być reżyserem ani lepszym ani gorszym aby powiedzieć że moim zdaniem film jest nudny jak flaki z olejem. Mam prawo do własnych upodobań, co za tym idzie, własnego zdania i co więcej mam prawo swoją opinie głośno powiedzieć. Zresztą jak każdy. To, ze się wypowiadam na temat, pokazów, koni itd - akurat jako taka wiedzę w tym zakresie posiadam. Inna sprawa że "lata mi" tzw solidarność zawodowa (czyt. tuszowanie niedoróbstwa) i mówię to co myślę a nie to co inni chcą usłyszeć. I choc osobiście uważam to bardziej za zalete niż wadę to zdaje sobie sprawę iż dla wielu jest to niewygodne.

Kaśka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów

cavalier napisał:

No to już jest wycieczka osobista.
To było zakończenie mojej wypowiedzi odnoszące się do napisanych wcześniej zdań. Ale skoro wziąłeś to tak bardzo do siebie...
A wycieczkami osobistymi nie są Twoje wypowiedzi wobec polskich grup?

cavalier napisał:

mówię to co myślę a nie to co inni chcą usłyszeć
Ja też ;)
Veni Vidi Vici

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów

Kaśka napisał:

A wycieczkami osobistymi nie są Twoje wypowiedzi wobec polskich grup?
No skoro nie widzisz różnicy między wypowiadaniem się na temat grupy społecznej a wypowiedzią odnoszącą się do konkretnej jednostki to cóż...
Jeśli chodzi o mnie to EOT
Z pozdrowieniami ;)

Kaśka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów

cavalier napisał:

No skoro nie widzisz różnicy między wypowiadaniem się na temat grupy społecznej a wypowiedzią odnoszącą się do konkretnej jednostki to cóż...
Nie widzę różnicy, ponieważ Ty znasz grupy z imion i nazwisk nieraz stosując komentarze wymieniając te osoby z imienia i nazwiska, my nie znamy Ciebie w ogóle, bo nie chcesz się przyznać kim jesteś zasłaniając się rolą moderatora.
Więc nie widzę żadnej różnicy ;)
Bądźmy fair.
EOT
Veni Vidi Vici

Ratti

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Kaśka napisał:

Czy wiesz jak trudno jest znaleźć zastępstwo? Ludzi, którzy chcą się uczyć, mają dobre podstawy jeździeckie (nie mówię o dobrym rekreancie, który nie spada z konia przy zagolopowaniu, tylko o dobrze wyszkolonych jeźdźcach) i którzy chcą się temu poświęcić? Próbowałeś kiedyś założyć grupę? Próbowałeś się zorientować? Nie mam tu na myśli tych, którzy się deklarują, że chcą, ale tych, którzy nie wymiękają po 3 miesiącach (bo trenują i trenują, a nie pojechali jeszcze żadnego pokazu) i traktują to poważnie.
Naprawdę tak ciężko jest kogoś znaleźć? Zastanawiam się nad swoimi szansami w jakieś grupie... Czy i jak bardzo cenione są dodatkowe umiejętności? (nie związane z końmi)

Ratti

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Kaśka napisał:

Najczęściej nie ma nawet transmisji z samych zawodów,
Dziś w radiowej Trójce była relacja z Warki, może w Sopocie i K-cach też będą :shock: Trzymajmy kciuki :D

Mirka=)

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
wiecie co, moje zdanie jest takie że kasa szczęścia nie daje ale bez kasy to h...
ja mam 18 lat jeżdżę rekreacyjnie od 4. na zasadzie pracy za jazdę, i powiem szczerze że ludzie niechętnie przystają na taki układ tymbardziej że jestem coraz starsza.. :) i jest coraz mniej wolnego czasu :) niestety będę musiała zarabiać aby jeźdźić...... :razz: a żeby do czegoś dojść trzeba czasu i cierpliwości...

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
A ja myśle że jeśli chodzi o kaskaderkę to przedewszystkim przydają sie znajomości...

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów

Niciarka napisał:

przedewszystkim przydają sie znajomości...
rozwiniesz temat?

Martunia005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2134 postów

Kaśka napisał:

brakuje zamówień na pokazy podczas największych imprez jeździeckich
to fakt na dużych imprezach rzadko kiedy można zobaczyć taki pokaz a myślę że to by przyciągneło uwagę widzów.

leniu napisał:

i wracamy niestety do tak znienawidzonego przez Ciebie tematu pieniędzy umożliwiających dalszy rozwój...
Oj tak kasa w jakim kolwiek sporcie ma wielkie znaczenie. Konie trzeba utrzymać, sprzęt do dżygitu też jets drogi, wterynarze i kowale - też nie są za darmo, transport - też kosztuje.

Niciarka napisał:

A ja myśle że jeśli chodzi o kaskaderkę to przedewszystkim przydają sie znajomości...
Chyba bardziej sponsorzy...
A miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!"

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
Miałam na myśli to że zdaje mi sie że mając jakiekolwiek znajomości w postaci osób jeżdżących kaskaderkę dużo łatwiej jest również zacząć to robić...

Bo ja np nie wyobrażam sobie pójść do jakiejś grupy i powiedzieć : "ej też chciałabym sie tego nauczyć i zacząć z wami jeździć"

Ot poprostu takie moje wrażenie...

Martunia005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2134 postów

Niciarka napisał:

i powiedzieć : "ej też chciałabym sie tego nauczyć i zacząć z wami jeździć"
To jest oczywiste że tak nei można zrobić. Bo żeby dostać się do grupy kasakaderskiej trzeba mieć określone predyspozycje. Z ciekaowści się zapytam: Jak wygląda nabór do grupy kaskaderskiej?
A miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych