Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

WETERYNARZE

135 odpowiedzi w tym temacie

Gość_MAR_*

• Gość
W Lublinie dr Jacek Kasprzyk 0604 787 017

Gość__*

• Gość
Wągrowiec wlkp dr Michał Borowiński 602 106 198

Gość_Jureczek_*

• Gość
A w całym woj. śląskim dr Golonka i dr Koziej. Niestety obaj zmienili nr.telefonów i nie jestem w stanie podać nowych. Czasami można ich złapać pod starymi numerami tel. Dr Koziej 606-850-384 Golonka 601-940-577. Dosyć dobrze się uzupełniają. Jak Koziej nie daje rady ze wzgledu na braki sprzętowe, wysyła do Golonki na operację. Ale tylko wtedy jak wie że jest to nieuniknione. Golonka siedzi w Gliwicach, a Koziej chyba w Jastrzębiu.GORĄCO POLECAM

Anita

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 952 postów
  • Miejsce zamieszkaniag-ce
Dobrze że nie odwrotnie ufff ;)
Na szczęście na śląsku jest dużo lekarzy o różnej specjalności ;)
Anitasc

Gość_ganasz_*

• Gość
Gorąco polecam dr. Bogusława Wojnowskiego z Warszawy, ma str. w internecie,potrafi zadzwonić wieczorem na drugi koniec Polski i zapytać czy jest poprawa pozastosowaniu leków. Moja klacz ma problemy z kręgosłupem.

ten_veroniq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5417 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
Numer? Adres strony?
nie mam internetu do odwołania, kontakt 502 309 385

Gość_ganasz_*

• Gość
Pan dr. Bogumił Wojnowski tel. 0603 67 60 25
www.medivet.hg.pl
w ofercie SYNTEHYAL zastrzyki z solami kwasu hyaluronowego stosowany przy uszkodzeniach chrząstek stawowych konczyn i kręgosłupa, torebek stawowych, pochewek ścięgnowych itp. - to naprawdę skutkuje, chondromed z glikozoaminoglikanami na kontuzje ortopedyczne i wiele innych preparatów ceny przystępne sama przeanalizowałam koszty leczenia i te są realne. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych koniarzy oby w Nowym Roku nasze koniki potrzebowały tylko marchewki a nie lekarstw.

Gość__*

• Gość
Ja też uważam że Stec jest bardzo dobry i względnie tani niestety z Opola i zwykle umawiam się z nim na wizyty przy okazji, a od spraw pilnych polecam Iskałę (Racibórz)

Gość_Modern_*

• Gość
Jureczek polecasz dr Kozieja a co z tą aferą na zawodach towarzyskich? Bo jakoś bdb wet i taka postawa w stosunku do koni na zawodach jakoś mnie rażą.

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
  • Miejsce zamieszkaniaprawie jak krakow
koziej uchodzi za dobrego albo okropnego weta - przynajmniej wśród moich znajomych. mało kto ma obojętny do niego stosunek. poza tym 60zł za dojazd do 10km :wink:
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

Gość_Modern_*

• Gość
drogo, ale cóż za fachowość się płaci.

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
ok, zgadzam się. ale nie będę wzywała weta, który nie potrafi powiedzieć dobrego słowa o kolegach po fachu (wyśmiał mnie, że w newsie z mistrzostw polski południowej w skokach przez przeszkody napisałam, że wetem głównym był G. Ramisz. dlaczego? ponieważ przecież G.R. nic o koniach nie wie, w ogóle nie mógł być na tamtych zawodach, a poza tym to jak nawet ma jakiegoś końskiego pacjenta, to musi poradzić się wielkiego kozieja, co z tym fantem zrobić. a wystarczyło spojrzeć do propozycji albo na listy pzj) - wybaczcie, ale takie postępowanie jest obrzydliwe. cóż, stracił kilku klientów w j-biu i okolicach, ale to chyba nie powód do oczerniania osoby, którą zna jedynie z widzenia...
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

Anita

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 952 postów
  • Miejsce zamieszkaniag-ce
Moim zdaniem wszelkie oczernianie przy klientach kolegów po fachu jest podyktowane tylko zawiścią, zazdrością i kto wie czym jeszcze. Wiadomo że sami klienci mają prawo oceniać który lekarz jest najodpowiedniejszy dla niego( niestety grubość portfela też ma tu duże znaczenie) i jego pupila.
Anitasc

Gość__*

• Gość
Sorry, poprzedni tekst miał byc ironiczny, 60 zł za dojazd do 10 km to paranoja.
Ja cenię mojego weta właśnie za to że potrafi przyznać się do własnej niewiedzy, powie szczerze co przypuszcza, co go niepokoi, ulży koniowi, a potem robi wywiad środowiskowy wśród znajomych wetów i dzwoni do mnie z opinią, z reguły daiagnoza okazuje się słuszna.

Kaczor

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 527 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxyz
dr. Pawelec (Miedzychod), dr.Zloto (Koscian k.Poznania), dr. Grunwald (Poznan)

O zadnym zlego slowa powiedizec nie moge :P

Veroniq! jak jestes blizej zainetersowany to padam numery :wink:

ten_veroniq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5417 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
Kaczor, do dr Złoto mam i używam :wink:
A jeśli ci dwaj wypuszczają się dalej w teren, to poproszę.
nie mam internetu do odwołania, kontakt 502 309 385

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
Modern, ale ja mogę zapłacić za wizytę np. 'stomatologiczną' 50zł + 50zł za każdego konia - spoko, żeby tylko ząbki były zdrowe :wink: ale jak gościu tłumaczy mi, że to za dojazd... przepraszam bardzo... niech od razu gada, że za wizytę ;) szczerość jest u mnie w cenie.

właśnie... wet musi czasem przyznać się do błędu lub niewiedzy - też G. Ramisz ma za to plusa. czasem mówi, że jakiś lek trzeba wypróbować i się z tym nie kryje. jak ma jakieś leki po promocyjnych cenach, to też nie sprzedaje ich w terenie wg cennika. tak, trafiłam w końcu na weta godnego zaufania :D

Gość_Darek_*

• Gość
Oświadczam że na MPP w Ochabach wet. był pan Jacek Stec. Informacje podawane przez Met są więc nieprawdziwe. Co co pozostałych nie bębę się wypowiadał. Wszystkim wesołych świąt przeżytych w zgodzie z ludzmi i sobą samym.

Cantos-ka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 742 postów
a czy słyszał ktoś o dr. Gniazdowskim??

KarlaWet:)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
do diagnostyki ogólnej polecam ja lub moi znajomi
lek.wet. Frydzyński-Wawa i okolice,607248685,022 8851178
lek.wet.Wiesiek Wnuk-Warka i okolice(obsługuje Sielankę)- 048 6627016,0603604696
lek.wet.Tomasz Stężycki-Wawa i okolice,602137350
lek.wet.Zbigniew Kołodziejski 601246822

nogikulawizny i inne takie;)
lek.wet.Włodek Woźniak-Koniczka podała namiary
dr Andrzej Bereznowski601210184
dr Samsel 607261184

rozród
lek.wet.Maciej Skowron podkowa leśna Wawa i okolice-502179704
dr Łuczak604167152

płucka copd i inne takie typu końskie wrzody
dr Jacek Sikora codziennie od 8-15 klinika koni SGGW Wolica :)Nowoursynowska 100
jak dowiem się numer to wstawię
xo,m

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych