Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

WETERYNARZE

135 odpowiedzi w tym temacie

knowinek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Moim zdanie dr Koziej jest bardzo dobry od rozrodu koni...przez jakiś okres miałam z nim przyjemność współpracować..ma dobre podejście do koni..sam również w obecnym czasie miał 2 swoje. Zainseminował już wiele koni z pozytywnym rezultatem..więc gorąco go polecam :twisted:

Gość_erbe_*

• Gość
Czy ktoś miał do czynienia z dr Raczkowską? Podobno ma dużo sprzętu do diagnozowania, ale jest droga. Czy ktoś ma konie pod jej opieką wet. i może ją polecić?

Gość_oda25_*

• Gość
Hubert Bojek
ul.Kartuska 27B
83-340 Sierakowice
woj.pomorskie
tel. (059) 681-66-05
tel.kom.608 42 42 38

super weterynarz, wszystko dokładnie tłumaczy i przekłada na zrozumiały język, jestem bardzo zadowolona z niego, wszystkie cięższe przypadki konsultuje z innymi weterynarzami aby nie popełnić błędu, nie wpada w rutyne i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie.

karoleczka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaslask
Na slasku sa tez dobre lekarki ktore pracuja u Golonki

Aldona Kucharska 0 607 568 412
Joanna Jakubowska 0 501 714 523

Waldemar Kalinowski jak najbardziej rozrod 0 602 491 493
i Rafal Pędziwiatr (tez rozród) 0 609 692 325

Tusia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
Pani Aldona Kucharska juz nie pracuje u p. Golonki. W najnowszych KiR bylo takowe ogloszenie podpisane przez Pawla Golonke

[ Add: Nie 24 Lip, 2005 10:08 ]
Pani Aldona Kucharska juz nie pracuje u p. Golonki. W najnowszych KiR bylo takowe ogloszenie podpisane przez Pawla Golonke
Be happy for this moment, this moment is your life

karoleczka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaslask
To nie szkodzi,ze Pani Aldona Kucharska nie pracuje u Pana Golonki, ale przeciez sama tez moze pracowac i tak tez robi i robi to tak samo tj niezmiennie dobrze, a moze nawet coraz lepiej, przeciez Ci mlodzi lekarze wciaz sie rozwijaja :)

Cityboyek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 88 postów
w woj.łódzkim najlepszy lekarz to dr.Kwiatkowski tel.602639894 Pozdrawiam

Gość_kochajaca konie_*

• Gość
moim zdaniem najlepszy jest dr Paweł Golonka przynajmniej na ślasku za to nie polecam dr boronia ze slaska wiem ze juz nie jednego konia usmiercił bo nie potrafil wyleczyc kolki. moj kochany kon tez przez niego odszedł i ja nigdy mu tego nie wybacze!!!!! niemawidze go najchetniej bym go rozszarpała. jesli kohcacie swoje koniki to radze wam nie wzywajcie tego weterynaza!!!!!!!!!!! takich ludzi nie powinno byc na swiecie!!!!!!

jaszczur64

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
Czy ktoś może jeszcze coś powiedzieć o dr.Kwiatkowskim? podobno z łódzkiego i to najlepszy (cytat za Cityboyek) A ja o nim pierwszy raz słyszę :) skąd jest,może jakiś adresik :)

Koniczka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2348 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Pracuje w SO Bogusławice. Badał mi konia przed kupnem i zrobił na mnie osobiście bardzo dobre wrażenie.
“Choose a job you love and you will never have to work a day in your life.”
- Confucius.

Magnat

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Cantos-ka dr. Gniazdowski to sława i chyba największy specjalista do spraw rozrodu. Niestety nie posiadam aktualnego numeru telefonu i szczerze powiedziawszy nawet nie potrafię powiedzieć czy pan doktor jeszcze praktykuje. Jeśli tak to zapewne nadal ma wiele wspólnego z SK Golejewko.

Wrocław i okolice:

Dr. Krzysztof Kmiecik (fachowiec w ogóle dziedziny nic dodać nic ująć. Minusy: oj ceni się ceni a przy tym ostatnio stał się "nieomylny" ) 601846755

Dr. Piotr Tarnawski (wspólnik wyżej wymienionego, ogromna wiedza i troszkę mniej pewności siebie ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu) 605833831
Lecznica: 071 311 11 06

Dr. Zbigniew Golonka (nie mylić z Dr. Golonką z Gliwic. Godny polecenia lekarz chociażby ze względu na dużą wiedzę z dziedziny homeopatii końskiej , poza ogólna oczywiście, bo tej również nie brak. 608316971

DUMKA

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
RZESZÓW woj. podkarpackie
Janusz Domiszewski - 017 8574440 604614727

Layla22

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Miejsce zamieszkaniawielkopolska
Magnat:

Dr Gniazdowski nadal praktykuje. Jego klinika dziala. Prowadzi ja wspolnie ze swoim zieciem lub synem ( dokladnie nie wiem). Jesli chodzi o inseminacje i rozrod to sa w tym chyba najlepsi. Maja nawet dobre wyniki jesli chodzi o inseminacje klaczy nasieniem mrozonym!

Tel :601435095

Polecam

Aurela

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Miejsce zamieszkaniaRybnik
długo broniłam Kozieja myślałam, że jesteśmy dobrymi znajomymi nawet byliśmy na tej samej imprezie sylwestrowej i razem się bawiliśmy, ale się przeliczyłam, zauważyłam, że prawdziwe są i pozytywne i negatywne historie z nim związane, poróżniły nas pamiętne już zawody towarzyskie, do tamtej pory wybaczałam mu to że olewał wizyty u mojego konia, wątpie czy mu jeszcze zaufam od tamtego czasu nie zamieniłam z nim słowa i go omijam, był dla mnie niemiły i dla met też a wcale nie miałyśmy złych zamiarów, chciałyśmy tylko zapytać dlaczego jest tak a nie inaczej, no cóż stracił klientkę, nie znalazłam jeszcze dobrego weta na jego miejsce, może pójdę z radą met...

Konikowa :)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPl
Orientuje się ktoś czy dr GNIAZDOWSKI posiada RTG?

Pozdrawiam

Charizma

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
Syn gniazdoskiego ma RTG! Ale lepiej wzywać Kornaszewsgiego bo ma cyfrówke i dziala w tej okoilicy.

Niedozdarcia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
Dla mnie najlepszym weterynarzem od nóg, stawów itp. Jest Doktor Złoto
Jak ktoś chce to na PW dokładniejsze namiary :wink:

Koniczynka 47

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
A kto jeszcze jest sprawdzonym wetem w woj. pomorskim?

Iskierka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Czy ktoś może polecić DOBREGO lekarza weterynarii zajmującego się rozrodem koni i mającego doświadczenie w inseminacji, z okolic Warszawy?

gora

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Miejsce zamieszkaniapoznan
www.vethorse.pl dojezdza w kazde miejsce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych