Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Stajnie w okolicach Bielska

36 odpowiedzi w tym temacie

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
sweety, kolka..

DeJotka, wiem, że nie prowadzi rekreacji.. ale mówie, że Zbyszek ma tam konia i można by sie z nim dogadać czy by nie uzyczył na godzinkę, bo wiem, że "wypozycza" go.
Tak czy siak można tam pojechać i pogadać z ludźmi, którzy mają tam swoje konie, czy nie trzeba by było poobjeżdzać..
Ja tak miałam zrobić, ale wyjechałam na studia na drugi koniec polski.. :D
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

bronta

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 86 postów
Artanis a gdzie Ty w Bielsku jeździsz ? Widzę, że z Bielska jesteś więc to tak po sąsiedzku :mrgreen:

Artanis

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
bronta, ja obecnie w bielsku nie jeżdzę nigdzie, bo własciwie nie ma gdzie.. a ja jestem w ciąży :mrgreen:
Szukam czegoś, ale nie wiem czy znajdę :/
Po dojściu do siebie zastanawiam się nad Ochabami, bo zrobili nową drogę i podobno szybciej można tam dojechac..
A jak nie to nie wiem :/
Może uda mi się coś wydzierżawić :/
A Ty gdzie jeździsz i z kąd jesteś?

Swoją drogą przypomniało mi się, że jest jeszcze:
"Leśniczówka" w Goczałkowicach.. nawet taki ok. ośrodek..
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

bronta

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 86 postów
a ja tez z Bielska :mrgreen: jeżdżę u siebie - w Międzyrzeczu - "Stajnia Na Górce" :neutral:

Megusiek92

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Na moment wrócę do Bolixu- ta stajnia już nie istnieje :mrgreen: Teraz jest KJ Romico :evil: I tam nie można wchodzić, jeździć, no chyba, że masz tam swojego konia. Serdecznie zapraszam na wakacje do nas do Rychwałdu (k/Żywca), obok Dwór Rychwałd, gdzie można spokojnie przenocować :P Jazdy na hucułach, miła atmosfera, nauczymy wszystkiego :razz: Możliwe wypady w piękne, malownicze tereny, czasami mamy na miejscu rozłożoną mini ścieżkę huculską (dzieciom przynosi wiele frajdy przejazd po równoważni, czy przejście nad kilkoma kawaletkami, pokonanie wiatrołomu lub przejście przez zasłonę :cry: ).
W dodatku na wakacje planujemy zrobić mini klubowe zawody w mini ścieżce huculskiej :P Będziemy szukać ludzi do pomocy a w zamian za pomoc, będzie możliwość przejażdżki darmowej :neutral: Oraz możliwy start w zawodach :smile: Ale o tym założę kiedyś osobny wątek ^^
W takim bądź razie zapraszam najlepiej w wakacje :wink:
+Możliwość ewentualnego startu w mini ścieżce huculskiej 16 sierpnia w WG na naszych koniach. Więc kto nam się podliże i "wkupi" to ma szansę pojechać :mrgreen:

Jakby co to kontakt: GG:9726787 , wytłumaczę jak dojechać

layla.M

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Miejsce zamieszkaniakozy
W tamtym roku na "Leśnej' można było jeździć za około 25 zł. za godzinę, ale to trzeba ze Zbyszkiem pogadać, bo jak ostatnio tam byłam to nie widziałam tego konia na którym zazwyczaj uczyli jeździć... same prywatne były...

A wie ktoś z was, czy w okolicach bielska są jakieś stajnie lub trenerzy do dresażu? :)
Dołączona grafikaDołączona grafika

Artanis

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
horsethehorse,z taego co wiem i szukam to nie ma :""(

layla.M

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
Szkoda... już ma dość jazdy na treningi 200 km od woj. śląskiego... :) :) :)

Sasanka.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPszczyna
Pszczyna też daleko od Bielska nie jest, a stajni u nas całkiem sporo. w okolicach z resztą też :mrgreen:
Dołączona grafika
Baby, I'm Yours :*

Elastico

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
Pszczyna czyli jakie stajnie?
Poza Lesniczówka bo to jakaś katastrofa.
Czy u p. Standury można wydzierżawić konia?
Kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr...

layla.M

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
A wicie może gdzie jest dobra stajnia w okolicach Bielska żeby konia na pensjonat postawić? :shock:

Platka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów
Podbijam!
Szukam stajni w Bielsku (może być prywatna) gdzie można konie wstawić.
Najlepiej miejsce dla dwóch spokojnych koni. Nie zalezy mi na wspaniałej ujeżdżalni (chociaż nie zaszkodziłaby). Ważne są pastwiska i WYPUSZCZANIE koni, a nie tylko, że pastwiska są :P odpowiednie karmienie i czyste boksy.

Zna ktoś cos?!
Sprawa pilna :(

viperkaa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Pensjonat dla koni " Ranczo na Widoku" w Kętach. 15 km od Bielska-Białej.
Do dyspozycji :
-stajnia murowana, drewniana (przystosowana dla koni alergicznych) oraz letnia (wiata-możliwość pozostawienia konia na pastwisku 24h/dobę) W sumie 21 boksów.
-kryta ujeźdzalnia 800m2,
-2 ujeżdżalnie otwarte (piaskowa i trawiasta),
-komplet przeszkód,
-3x dziennie karmienie+ dodatki (marchew, jabłka itp.) (trawa, siano, owies z własnego gospodarstwa)
-codziennie ścielenie boksów (słoma, trociny-do uzgodnienia)
-myjka dla koni,
-codziennie wypuszczanie koni na pastwiska ( 9 ha)
-fachowa opieka ( 10 lat doświadczenia),
-3 siodlarnie,
-zaplecze sanitarne (ubikacja, prysznic, kuchnia)
-sala kominkowa,
-pokój gościnny,
-parking,
-stawy wędkarskie, możliwość pławienia koni,
-pole namiotowe,
-piękne tereny do jazdy,
-na miejscu instruktorzy,
-rekreacja,szkółki, treningi skokowe i ujeżdżeniowe.

Kęty, ul.Widok 30
www.ranczonawidoku.pl
tel.505 676 635

Platka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów
Troszkę obudzę temat :)
Niedawno tu pisałam w poszukiwaniu stajni w okolicach. Trafiłam na stajnię niedaleko Bielska (10 km) w Janowicach "Ranczo w Dolinie" (możliwy dojazd MZK).
Takich warunków, takiej opieki i takiego podejścia się nawet nie spodziewałam!!!
Duże boksy, nie ma oszczędzania na słomie, codziennie sprzątane, odpowiednia ilość paszy treściwej oraz objętościowej, porządek wszędzie dookoła, duża ujeżdżalnia z przeszkodami, świetna opieka i stały kontakt z pensjonariuszami. Jak tylko się coś dzieje nie ma czekania tylko od razu telefon do właściciela/weta.
Gdybym wiedziała o możliwości przeprowadzenia się do tej stajni wcześniej to bym to zrobiła zapewne :)

Dla osób chętnych jest możliwość jazd z instruktorem, przygotowanie do odznak oraz zawodów. Można dołączać się do reszty pensjonariuszy podczas wzywania kowala lub skorzystać z usług osoby strugającej konie znajdującej się na terenie stajni :)

Wszelkie pytania proszę kierować na PW, z chęcią odpowiem. Mamy na chwilę obecną wolny boks :)

bronta

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 86 postów
W połowie listopada zwalniają się dwa boksy w mojej stajni - Stajnia NA GÓRCE w Miedzyrzeczu k.Bielska. Chętne rumaki serdecznie zapraszam :-) Więcej info o stajni na www.stajnia-na-gorce.pl

bronta

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 86 postów
Zapraszam do pensjonatu w mojej stajni. Od Lipca jeden wolny boks. Więcej info o stajni na www.stajnia-na-gorce.pl

maniekjanosz

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Oooo dobrze wiedzieć. Postaram się odwiedzić stajnie na gorce i sprawdzić. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych