Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pomuszcie wybrac

21 odpowiedzi w tym temacie

Diabelek

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniapolska
hej wam:) pomozecie wybrac klub wkkw woski na wakacje??bo nie moge sie zdecydowac jaki wybrac jest ich dużooooooooooooooooooo :mrgreen: :razz: :cool: :mrgreen: :razz: :cool: :cool: :cool: :cool:
bo trzeba sie doskonalic w tym co sie uwielbia :grin:
prosze o pomoc

Diabelek

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
PLIS POMOCY

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZz Zz Zz ...
Diabelek, Ty myślisz że ktoś tu siedzi 24h na dobe?
Popraw temat
M.

Diabelek

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Pumcia:no raczej nie:P

yppa.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
ja bym osobiście do starej miłosnej się wybrała albo do stada ogierów w Bogusławicach, ale nie wiem czy tam są takie obozy. stara miłosna jest jednym z bardziej prosperujących klubów w wkkw także polecam :mrgreen:

Elastico

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
a może do Społowicza?
Kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr...

Diabelek

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Elastico-a gdzie to?? :mrgreen:

Elastico

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
hm ja na Twoim miejscu wybrałabym się na treningi do Artura Społowicza z tego co mi wiadomo prowadzi treningi w klubie jeździeckim Lansada. Jeśli byłabyś zainteresowana możesz przedzwonić pod ten nr 602 485 114 tam się wszystkiego dokładnie dowiesz odnośnie treningów z WKKWistą. Klub znajduje się w okolicach Zielonej Góry, dokładnie w Zaborze, Milsko 6B. Mają przepiękne pokoje i co jeszcze bardzo tani pensjonat jak na warunki panujące tam :mrgreen:
podaje strone: http://www.lansada.com.pl
dodam również, że miałam przyjemność jeździć na klaczy, ktrórą trenował p. Artur Społowicz i na której zdobył X miejsce na Mistrzostwach Polski. Jednym słowem gość zna się na rzeczy!
Kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr...

Diabelek

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
o moja kolezanka tam jezdzi ta lansada to chyba koło cycowa

SKARUNGNIADA

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
pojedź do LKS stragony .bedziesz zadowolony;D
skarungniada

kkonik12

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrajenka
NIe chciałam tworzyc nowego tematu wiec ponawiam ten. chcę spróbowac przejechac cross. jakie stajnie polecacie w woj wlkp, zach. pom. lub kujawsko-pom. ? po prostu mam takie marzenie pojechac wkkw. czy moge bez jakiegos wczesniejszego treningu na crossie pojechac na zawody wkkw ?

pilne !!!

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów

kkonik12 napisał:

czy moge bez jakiegos wczesniejszego treningu na crossie pojechac na zawody wkkw ?
przepraszam...
:wink: :smile: :???: :) :cool:
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

patrycjasz

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz

kkonik12 napisał:

czy moge bez jakiegos wczesniejszego treningu na crossie pojechac na zawody wkkw ?

Powodzenia! :smile:

Raxa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów

kkonik12 napisał:

możesz. na koniu na biegunach najlepiej.

kkonik12

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
nie chodzi o to ! ; P
chodzi o to czy nie musze na jakis specjalny cross jechac do jakiegos klubu na trening bo nie mam narazie takiej mozliwosci. po prostu w domu skaczemy przez zwalone drzewa mury ze snopków i opon, rózne tym podobne stałe przeszkody zbite z desek, rowy i wszystko croso podobne. reguralnie robimy galopy kondycyjne ... chodzi mi o to czy nie musze konia wlec niewiadomo ile kilometrow zeby potrenowac jezeli nie jest to konieczne ...

p.s.

nie mówie że musze ju jutro koniecznie wkkw pojechac. po prostu jezeli byłaby taka mozliwos w wakacje przemyslec, potrenowac i pojechac ....

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów

kkonik12 napisał:

Oczywiście, że możesz pojechać na zawody. Wystarczy, że masz zrobiony wynik kwalifikacyjny dla siebie i konia, licencję PZJ dla siebie i konia uprawniającą do startów w zawodach krajowych, paszport sportowy zgodny z wymogami sportowymi i weterynaryjnymi, zgłosisz się do zawodów, opłacisz wszystko, co trzeba i możesz jechać zawody WKKW. Przypomnę jednakowoż, iż WKKW składa się z 3 prób: ujeżdżeniowej, terenowej i skokowej, zatem sam cross to tylko 1/3 konkurencji
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

kkonik12

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
Dzieki Gaga. ;D
Wiek ze wkkw składa się z 3 konkurencji. ujeżdzenie i skoki trenujemy na codzien i jeździmy sobie po zawodach. nie mam zamiaru jak narazie wkkw jechac bo musimy dopracowac skoki przez zwykłe przeszkody bo na mojej kobyle nie jezdze długo i mamy problem ze zgraniem sie ...

A znacie moze jakies stajnie gdzie mozna pojechac na trening crossowy ??
Okolice Piły w woj. wlkp ?

i wiecie czy do Białego Boru mozna z koniem na taki trening pojechac ??

Bomba

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Przepraszam, ale "pomuszcie" to chyba lekka przesada... Czy zaden moderator tego nie widzi? :/

KarolaJn13

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1599 postów
  • Miejsce zamieszkaniapoznan
Kicin, Baborówko, Hermanów mają crossy

kkonik12

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
Kicin nie ma swojego "profesjonalnego" krossa. wiem bo byłam tam w wakacje przez 2 tyg.
Hermanów jest troche za daleko. a baborówko w sumie najblizej ... nie wiecie jak tam z cenami ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych