Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pokazy na Torwarze

45 odpowiedzi w tym temacie

tomekgronek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa

cavalier napisał:

Mogłbym. A skąd to zainteresowanie moją osobą i to od dłuższego czasu?

Czytałem nie jeden twój post i ciekawie się czasami wypowiadasz. Odnoszę wrażenie że obracasz się troche w tej branży
Nie ma rzeczy niemożliwych.

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów

tomekgronek napisał:

cavalier napisał:

Mogłbym. A skąd to zainteresowanie moją osobą i to od dłuższego czasu?

Czytałem nie jeden twój post i ciekawie się czasami wypowiadasz. Odnoszę wrażenie że obracasz się troche w tej branży
Spoko. Przybliże Ci troche swoją osobę ale jeśli pozwolisz to dopiero jutro, gdyz dzisiaj już zdecydowanie nie dam rady.
Pozdrawiam i do jutra.
Obok człowieka koń jest najszlachetniejszą istotą na ziemi.

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów

Kaśka napisał:

Andrzej zrobił na Torwarze to, czego oczekiwałeś po cyrku Zalewski w innym wątku :D Pamiętasz? :twisted:
Pamiętam ale nie do końca o to chodziło.
Jest zasadnicza różnica pomiedzy cyrkiem a tym co robił Andrzej. Różnica ta polega na ilości koni.
O cyrku napisałem troszkę ironicznie czego mozna się domyślić po moim zakończeniu zdania: "byłoby śmiesznie"
Po prostu śmiem twierdzić, że cyrkowe konie rozbiegłyby sie po całym placu i publiczność mogłaby podziwiać ich łapaninę. Inna sprawa, że tamte konie od zawsze pracują w ringu i do innych zadań zwyczajnie nie sa przygotowane.
Ja swoją wypowiedzią nawiązałem do pokazów Pignona (hmmm..., gdzieś już ostatnio o nim było :D ), który pracuje z wieloma końmi na raz na otwartej przestrzeni. Podobne rzeczy robi Lorenzo, aczkolwiek ten zajmuje się głównie pocztą.
Oboje pracują i bawią się tak z końmi na co dzień i biorąc pod uwage przestrzenie na jakich biegają to place do ich występów sa wyjątkowo ciasne.
Imponujące sa ich bieganiny z końmi po plażach i innych otwartych terenach. Wybierają się na takie spacerki z całą gromadka koni i każdy tam ma swoje miejsce i każdy jest skoncentrowany wyłącznie na człowieku i jest śmiertelnie jemu oddany.
Andrzej wszedł z jednym koniem a zatem wbrew Twojej opinii nie spełnił jeszcze moich oczekiwań co nie znaczy że jestem rozczarowany. Wręcz przeciwnie, ciesze się że robi cos takiego i jeśli mu to wychodzi to szczerze gratuluję i wierze że z czasem wyjdzie z większa ilością koni czego mu życzę
Na temat jego pokazu wypowiadac się nie będe bo go nie widziałem. Może jak zobaczę gdzieś na filmiku to wtedy będe miał jakikolwiek pogląd na sprawę choc pewnie tez nie pełny bo jednak co na żywo to na żywo.
Pozdrawiam
Obok człowieka koń jest najszlachetniejszą istotą na ziemi.

zvercd879

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniafebvvdv
Chciało by sie powiedzieć: prawie jak Kubica, tyle tylko, że z tego co juz wiemy to "prawie" robi wielka różnicę.
A teraz do rzeczy. Natrafiłem w internecie na filmik z pokazu jednej z polskich grup. W filmiku tradycyjnie nic nowego ale nie o tym chciałem pisać. W pewnym momencie podczas przejazdu kadr zostaje zatrzymany i pojawia się napis..., postanowiłem nie pisać tylko zrobić print screen i wrzucić Wam abyście sami mogli podziwiać tę zawrotną i szaleńczą prędkość :roll:
Pozwoliłem sobie ciasno wykadrować obraz i zasłonić twarz jeźdźca co by nie robic nikomu "koło pióra".

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
post wyzej jest ktoś o nicku wpisanym chyba z jakiegoś konkursu smsowego ... hahaha
gdzie ten kadr i zdjęcie ? chyba nie wygrałem tym razem możliwosci oglądania wielkiego trudu przedmówcy o przedziwnym nicku ... lepiej jakbyś napisał(a) jak się tworzy takie nicki ?
arkady66

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
ja wiem o jaki filmik chodzi(poszukam zaraz)i dokładnie taki post już gdzieś był na forum.

znalazłam i nie wiem po co ktoś skopiował tego posta :/ tu link do tematu"
http://swiatkoni.pl/...pic.php?t=12424

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych