Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

rewia lat 70-80

14 odpowiedzi w tym temacie

Janek P.

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
cytat:
a macie jakies materialy z tej prawdziwej Polskiej Rewii Konnej ? Zdjecia ? Moze ktos jest w stanie napisac historie, co i kiedy ?

Posiadam zbiór zdjęć Polskiej Rewii Konnej Lat 70-80 zresztą do której należałem. Razem z kolegą Markiem Niewiadomskim chcieli byśmy wam udostępnić te zdjęcia. Chciał bym aby koledzy którzy posiadają jakieś zdjęcia również się odezwali i skontaktowali ze mną przez pm.
Może byśmy zorganizowali jakieś spotkanie?

pozdrawiam
Janek Pietraszko

Janek P.

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
na razie 2 :twisted:

http://www.fothost.p...26/0d193a4c.jpg

http://www.fothost.p...26/29c274dc.jpg

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
więcej fotek please!!!

siwa300

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Miejsce zamieszkaniatu i tam
więcej fotek proszę proszę

Niuńka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Witam serdecznie. Szukam zdjęć ze starej rewii konnej dla mojego Taty który tam jeździł (Jarosz Mietek). Niestety tata nie ma żadnych zdjęć ani pamiątek stamtąd a szukając w internecie trafiłam tylko na Państwa. Mogą to być również linki odnośniki do jakiś stron. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, gdzie bym mogła znaleźć jakieś zdjęcia. Pozdrawiam

Kama-Dama

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Witam
szukam kontaktu z Markiem "Dziadkiem" W latach 1986-87 należałam do Stajni Wiarus, byłam "narybkiem" Marka Może pamięta Kasię z Łodzi.A ja obecnie jeżdźę w siodle damskim,próbuję w Łodzi stworzyć grupę jeżdżącą kadryl. Mam na myśli pokaz kadryla w strojach historycznych kawalerii i towarzyszącym ułanom damy w siodle damskim. Szukam kontaktu właśnie z ludźmi z dawnej Rewii (Halina G.zajmuje się ujeżdżeniem.Aldona M., Basia S.to co wiem nie zajmują się jazdą) Może się do mnie odezie ktoś ze starej Rewii
pozdrawiam z Łodzi Kamilla Katarzyna

Kama-Dama

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik Niuńka dnia 28 marzec 2011 - 22:00 napisał

Witam serdecznie. Szukam zdjęć ze starej rewii konnej dla mojego Taty który tam jeździł (Jarosz Mietek). Niestety tata nie ma żadnych zdjęć ani pamiątek stamtąd a szukając w internecie trafiłam tylko na Państwa. Mogą to być również linki odnośniki do jakiś stron. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, gdzie bym mogła znaleźć jakieś zdjęcia. Pozdrawiam

Kama-Dama

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik Niuńka dnia 28 marzec 2011 - 22:00 napisał

A ja szukam kontaktu z osobami ze starej Rewii jako nauczycieli/instruktorów
Odezwijcie się
kamilla.wilczko@wp.pl

Kama-Dama

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Witam
Szukam kontaktu z osobami ze starej Rewii , kamilla.wilczko@wp.pl Łódź 426504207

Kama-Dama

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik Janek P. dnia 28 czerwiec 2009 - 18:53 napisał

cytat:
a macie jakies materialy z tej prawdziwej Polskiej Rewii Konnej ? Zdjecia ? Moze ktos jest w stanie napisac historie, co i kiedy ?

Posiadam zbiór zdjęć Polskiej Rewii Konnej Lat 70-80 zresztą do której należałem. Razem z kolegą Markiem Niewiadomskim chcieli byśmy wam udostępnić te zdjęcia. Chciał bym aby koledzy którzy posiadają jakieś zdjęcia również się odezwali i skontaktowali ze mną przez pm.
Może byśmy zorganizowali jakieś spotkanie?

pozdrawiam
Janek Pietraszko

Kama-Dama

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik Kama-Dama dnia 28 styczeń 2015 - 20:46 napisał

geryk

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
Co te jest rewia konna? Pierwsze o tym słyszę ;)
Laserowa liposukcja to nowa alternatywa dla zdrowia Twojej skóry.

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Czy ma ktoś link do stron ze zdjęciami z Rewii? Linki podane na początku tematu już od dawna nie działają. W sieci trudno znaleźć stare zdjęcia.

Anettka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
Wpisz w wyszukiwarkę Rewia stare zdjęcia

Grzechu

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSiedlce
Może się przyda :) Ciezko znalezc wiecej materiałów...

https://get.google.c...Z11tIp9H8czKXwE

http://www.konno.pl/filmografia.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych