Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Dieta źrebaka

26 odpowiedzi w tym temacie

Dzonny

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Cudowny konik na zdjęciu. ;)

Paulap

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Mam problem, klacz mi się oźrebiła, na ten moment źrebak już od tygodnia je z oddzielnego żłoba...jednak matka mu "podjada", nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło...czy jest jakiś sposób domowy, żeby zabezpieczyć żłób, żeby tylko źrebak mógł z niego jeść? Bo nie mam pomysłu:/ Jeśli nie to mam upatrzony taki żłób z wkładem zabezpieczającym :
Dołączona grafika

I tu przy okazji mam pytanie czy ktoś taki używał i faktycznie się sprawdza?

melehowicz

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Miejsce zamieszkaniaNORDA
Taki żłób nie sprawdza się - pozwól jeść źrebakowi ze żłobu matki. Niech je to samo.
www.namarynku.pl Hodujemy konie dla Ciebie.

Madziak58

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Przydatne informacje :) super

masia13

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
melehowicz racja. Te żłoby są beznadziejne, próbowałam. Ja dawałam swojemu jeść z matki tylko starałam się inną pasze sypać w części - używałam "veulen" masters. Chodzi o to , że źrebak ma inne zapotrzebowanie. Więc trzeba tego doglądać.

paul89

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Dzięki za informację, przynajmniej nie muszę szukać wszędzie, tylko mam to co mi potrzebne na jedej stronie:)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
od początku kwietnia do końca czerwca to szybka decyzja .... chyba żrebak już wyrósł ... 3 m-ce na odpisanie na pilne zapytanie to ci szybkość iście szybka i żenująca
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych