Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Zawody w Milsku ... (?)

3 odpowiedzi w tym temacie

xklaudiax

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Witam!
Doszły mnie słuchy, że w sezonie 2010 nie będzie już zawodów WKKW w Milsku. Wie ktoś może czy to już pewne ?
Lubie to miejsce i szkoda by było, żeby takie zawody przepadły... szczególnie, że miały być ogólnopolskie.

I tak przy okazji - wie ktoś kiedy będzie kalendarz LZJu na internecie ?

Charizma

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
Zawody są odwołane bo Społowicz wyprowadza się z Milska. Podobno wydzierżawił stajnie w Jaroszówce i tam bedzie organizował zawody zamiast w Milsku

xklaudiax

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Właśnie zauważyłam w kalendarzu PZJ, że jako organizator zawodów w Jaroszówce jest Artur Społowicz ...
Mi to tam pasuje :evil: Ale szkoda, że też w Milsku nie będzie.

Charizma

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
Społowicz przestał dogadywać się z Kuflińskim! Podobno poszło o pieniądze! społek miał za duże wymagania. Teraz współpracuje z Wieczerzakiem ale nie wrózę im długiej przyjażni. Wieczerzak to przekręciaż!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych