Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Konkurs dla kaskaderów i artystów konnych na Torwarze

9 odpowiedzi w tym temacie

KBeata

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
Jak w temacie ma się odbyć w tym roku 13 marca na Torwarze. Nareszcie komus udało się znaleźć na to sponsora.
Wiem że jeszcze przyjmują zgłoszenia bo chyba mają mało kandydatów. Można wejść z programem indywidualnym i grupowy.

karolla1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
A coś bliżej.

Do kogo co i jak?

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
mmm no to chyba się skuszę i pójdę popatrzeć :mrgreen: ciekawam niesłychanie kto podejmie to wyzwanie :roll:

mw76

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Witam,

Zauważyłam, że założono tutaj ten temat więc postanowiłam dodać parę info.
Udało nam się zainteresować PZJ pracą kaskaderów i artystów konnych. Przeznaczyli nie tylko trochę czasu jaki można na Torwarze wykorzystać ale też ufundowali większą część nagrody. Pozostałe koszta nagrody uzupełnił inny sponsor. :roll: Nie są to może olbrzymie kokosy ale chcielibyśmy aby traktowano kaskaderstwo i pokazy jako normalny zawód choć trudny. Radio Zet objęło konkurs patronatem. Chcielibyśmy aby konkurs stał się przedsmakiem tego co można zorganizować tylko dla Was. Może uda nam się zorganizować zawody dla kaskaderów i artystów konnych jako osobną imprezę. Torwar jest dobrym miejscem aby na początek przyciągnąć uwagę mediów. Wiadomo, gdzie media tam publiczność, a to oznacza trochę łatwiejsze poszukiwanie sponsorów. Staramy się wykorzystać tą szansę.

Faktycznie zgłoszeń nie jest dużo. Zima, nie każdy posiada dobre warunki do pracy w tym sezonie. Nie mamy także jednak wiele czasu w programie. Dla osoby czy grupy przeznaczone jest około 6 minut na prezentację. Całość trwa 35 minut plus wieczorny występ najlepszego numeru.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zapraszam

biuro@zawodyjezdzieckie.pl

pozdrawiam

Marta

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
a czy mogłabyś zdradzić kto się zgłosił :roll: proooszę :roll:

mw76

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Wytrzymaj jeszcze trochę :roll:
Ponieważ cały Torwar organizacyjnie wypadł ze sporym opóźnieniem i praktycznie długo nie było wiadomo co z nim będzie to i inne sprawy miały opóźnienia. W przyszły weekend jadę właśnie na spotkanie z jedną grupą w odwiedziny. Z tego co wiem przygotowują się ostro z lirycznym numerem solowym. :roll: Sama jestem ciekawa jak całość wyjdzie.

Z ostatnich informacji, z powodów techniczno osobistych jeden z uczestników zrezygnował. Jest jeszcze wolne miejsce na jeden numer w konkursie. Jeżeli ktoś uzupełnić miejsce zapraszam do kontaktu na e-mail.

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
No skoro nie chcesz powiedzieć... po prostu byłam ciekawa czy ktoś poza "starymi" ekipami, które znam będzie:P

czekam na opinie ;)
jak wam się podobało ? :)

Ratti

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Mówili/będą mówić coś w Radiu Zet o konkursie?

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
A co mają mówić ?

Ratti

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów