Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Uprząż syntetyczna

8 odpowiedzi w tym temacie

katarzyna8505

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSochaczew
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego jak sprawdzają się szory syntetyczne (Biothane)? Jaka jest ich cena, gdzie można zakupić itp. Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

nuras1

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Miejsce zamieszkaniawielkopolska
Uprzęż sprawuje się znakomicie, jest wytrzymała, lekka, łatwo się ją myje. Cena: nie wiem, nie chce wprowadzać Cię w bład . Co do zamówień to polecam www.arden.pl jest tam zakładka z zamówieniami.

katarzyna8505

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSochaczew
Dzięki Nurasek :)
A może "ktoś" zna "kogoś", kto ma na zbyciu używany komplet na singla?? :)

Matador

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
Mój znajomy ma do sprzedania uprząż na parę koni firmy Arden. Uprząż jest używana ,ale nie zniszczona.Chwali ją za wytrzymałość i szybkie czyszczenie (czysta woda). Ceni ją chyba 2500 zł. Jak jesteś zainteresowana to daj znać na PW.

Bożydar

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPoland
Ja kupiłem uprząż parokonną "Standard" roz. Full w sklepie Grene i jestem bardzo zadowolony i do tego ta cena. :smile:
artykuły jeździeckie - grene.pl

Gość_horoshka_*

• Gość
zmuszony jestem wymienic swoja stalowke . postanowilem ze zanabede lzejsza line syntetyczna. ale dobiegly mnie wyklady madrych ze moje rolki na ktorych pracowala lina stalowa nie powinny sluzyc pod line syntetyczna. dodam ze rolki jak rolki , sa , ale nie sa ani powgniatane , z zadziorami , nie sa co prawda nowki ale bez uszkodzen itp.
ponadto madrzy wywodzili ze lina syntetyczna tylko na slizgach ? jakowys ma chodzic a nie na rolkach . o i wow.

a wiec jak to jest ? bo mi namieszali w glowie

kajee

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKatowice
Dobrze wiedzieć, bo poszukuję a się jeszcze nie orientuję bo dopiero zaczęłam przygodę z końmi :)

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Miałam kontakt z syntetycznymi, całkiem dobrze się sprawują i łatwo je wyczyścić.

roman441

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
mnie takie urządzenia tylko denerwują

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych