Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

historia powożenia

8 odpowiedzi w tym temacie

ankusss

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrobia/Bdg
Witam, poszukuję materiałów do pracy inż. (artykuły, tytuły książek, itp) związanych z historią powożenia zaprzęgami w Polsce, byłabym wdzięczna za wszelką pomoc :smile: pozdrawiam :(

S Nr 1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZielona Gora i okolice
Witam......materiałów jest nie za wiele.....kiedys Pan Kukawski zamieszczał w KiR historie Mistrzostw Polski i tam były wyniki wszystkich kategorii zaprzegów było to w latach 97/98...przed MŚ w Poznaniu wydano ksiązke "Sport zaprzegowy w Polsce" autorstwa A.Posłuszna i M. Zalewski...pozniej było ABC autorstwa D.Nowickiej...jest duzo artykułów w dawnej prasie juz archiwalnej....kopalnią wiedzy moga byc numery Konia Polskiego z lat 70-tych i 80-tych....mam wyniki MP wszystkich kategorii od poczatku i MŚ i ME ale dotyczace trzech pierwszych zawodników,,,a w imprezach zagranicznych miejsca Polaków i Druzyny....jesli sie przydam ...to prosze o kontakt....
Gadać to trza umić

F-ka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 998 postów
Mało tego - faktycznie - jak pisze Snr1. Ale może będę mogła Ci pomóc. Swego czasu pisałam pracę magisterską z powożenia. Zapraszam na PW.

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
Proszę o pomoc. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i podrzucił mi skan artykułu z Konia Polskiego
"Styl bałagulski" Ireneusz Kozłowski 9/06 - str. 62

ankusss

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
ja mam ten artykuł ale nie w kolorze jak cos podaj maila i wyśle :(

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
o!! dzięki!! już podaję
edzia69@onet.eu

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
ankusss
bardzo dziękuję za skany! pozdrawiam!

ankusss

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
witam :D zwracam sie ponownie z prośbą, a mianowicie potrzebują wszelkiego rodzaju materiałów na temat ras koni startujących w zawodach w powożeniu (wlkp, sp, śl, etc), jeśli ktoś miałby cokolwiek, będę wdzięczna :( pozdrawiam

piotrek571

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
bardzo interesowna jest ta historia obecnie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych