Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Kredyt hipoteczny przy umowie na najniższą krajową

4 odpowiedzi w tym temacie

ajm

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Witam, czy ktoś się orientuje czy można się starać o kredyt hipoteczny zarabiając najniższą krajową? Mam na oku mieszkanie. Jest nie drobie bo dwa pokoje kosztują 70 000 zł. Na umowie mam najniższą krajową. Nie wiem czy w ogóle mam szanse na kredyt dlatego pytam.

monter

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Marne szanse. NIe sądze, aby jakiś bank przyznał Ci kredyt przy zarobkach na najniższą krajową....Myślę,ze nie masz się co nawet łudzić. No chyba,ze masz bardzo wysoki wkład własny. Ale musiałbyś mieć wkład na więcej niż 50% wartości nieruchomości.

Z ciekawości mozesz sobie wyliczyć jaką masz zdolność kredytową na stronie:
http://www.kredyt-mi...mulacja-online/

Pokaże Ci to na jaki kredyt możesz liczyć.

damian83

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
zależy też od historii kredytowej , jeżeli masz historię w BIK, że wszystko spłacałeś w terminie to jakaś szansa będzie,
ale druga sprawa to taka, że niektóre banki mają wprowadzone limity minimum , więc mogą kredytów udzielać np. od 100 tys. bo mniejsze kwoty im się nie opłacają,
w przypadku mniejszych kwot czasem bardziej opłaci się pożyczka niż kredyt hipoteczny

adinowak

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
A jak to jest z chwilówkami? Korzystacie? Ja chce teraz na swieta 2 tysiace wziac ale nie wiem skad... mozecie mi doradzic?
Szwagier mi polecil skorzystac z porownywarki http://bezpiecznechwilowki.pl jednak sadze ze lepiej innych ludzi o tego typu sprawy pytac. Za pomoc postawie dobra flaszke i z tym nie zartuje! :D

ulala

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Przy zarobkach na poziomie najniższej krajowej nie liczyłabym na żaden kredyt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych