Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Jak nie należy pracować z końmi - film

75 odpowiedzi w tym temacie

faster

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Miejsce zamieszkaniadworka

Cactoos napisał:

I co wy na to?? Bo szczerze mówiąc myślałem, że te czasy dawno minęły...

Bajka, rozdać dziewczynom więcej koni, może jak zostaną zadepczone to się czegoś nauczą i wezmą do sprawy tj trzeba :neutral:

Te czasy nigdy nie minął do czasu jak pustaki będą miały dostęp do koni, a w koniach co może 20 koniara ma trochę oleju w głowie. Taka z olejem takim koniem popracuje i jest cacy, bez to se może pojeździć brzuchem po żwirze trzymając lejce... hehe

arkady66 napisał:

nie podobają mi się gaga wieczne wycieczki z imienia w moim kierunku ... szukanie haków , opowieści dziwnej treści , cudzych niesprawdzonych żali , sprawdzania co jem i na co wydaję kasę ... ja cokolwiek pisząc moge się spierać , wymadrzać , śmiac i drwić ale nikomu nigdy nie zgladam do jego domu i do jego prywatnego życia ... i tego bardzo bym sobie życzył od innych ... amen
Jak im brakuje argumentów to właśnie napierają na sprawy czysto prywatne, osobiste, aby dowalić jakimś zmyślonym powodem, niestety kobiety i zasady - te dwa słowa nigdy się kupy nie trzymały.

Robimy podobnie z końmi, też robię co chcę jak chcę i kiedy chcę, i nic nikomu do tego. Jak bym robił coś co mi nie wychodzi, lub widzę że szkodzi, to wiem żeby coś zmienić, a u kobiet często to nie wystarczy, musi się połamać, albo udupić konia i dopiero wtedy łapie, że coś nie halo. Wiem bo widziałem.

Aha i muszę dodać aby było jasne:
Tylko że Ja jestem facetem, na feministycznym forum, więc racji mieć nie mogę.

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZz Zz Zz ...

faster napisał:

Wrrr powiało grozą
M.

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin

faster napisał:

Albo nie umiesz z naleźć sposobu na przeciwnika. Atakujesz frontalnie i opuszczasz gardę : podstawowy błąd w pojedynkach, nie tylko słownych.
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

faster

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
Tylko że nie mam zamiaru się z żadną z was pojedynkować, przez was i wasze traktowanie męskiej części koniarzy - na każdym forum koniarzy - jesteśmy zmuszeni do rozmów na PW.
Nie możemy kompletnie nic otwarcie pogadać, bo wymagacie od nas głaskania, nawet gdy na to nie zasługujecie. Wszystko musi być tj wy chcecie, a prawda jest tylko jedna - wasza.
Z czymś takim się nie pojedynkuje, nie walczy, tylko olewa i schodzi do podziemia.

No i sobie o was, koniach i forum gadamy na PW, tylko tam żadna nie wpadnie i nie zacznie nas terroryzować wylewając w nas swoje frustracje, upodlając nas ile tylko się da, następnego dnia udając że się nic nie stało, albo zaostrzając konflikt.

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
I pewnie myślisz, że wszyscy faceci się z Tobą zgadzają :neutral:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów
Ciekawa jestem czy wszyscy faceci próbują na tym forum leczyć jakieś kompleksy... Bo z wypowiedzi męskiej części forumowiczów niejednokrotnie można takowy wniosek wyciągnąć... (może nie całej , ale jednak...) A my - kobiety - czy też raczej "baby" - tylko ich... upodlamy... :neutral:
ps. Przepraszam za off
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

faster

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów

kermit napisał:

I pewnie myślisz, że wszyscy faceci się z Tobą zgadzają :neutral:
Wiadomości na PW dostaję też od kobiet, piszą aby olewać na całego, bo nie ma sensu walczyć z wiatrakami i że im przykro, że ich rówieśniczki robią to co robią.

Ale przecież ani one, ani Ja, racji nie mamy, no bo tylko jest jedna racja - wasza.

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
faster, Lutuś może nie uogólniaj :lol:
Ja nie muszę wylewać swoich frustracji na PW :sad:
i wypraszam sobie do feministki jest mi daleko :neutral:

KALFANYt

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Miejsce zamieszkaniadzikie pole

faster napisał:

do podziemia.
slusznie faster, slusznie. schowaj sie i wszyscy beda zadowoleni :neutral:
matko, arkady SE sasiada sciągnął na forum, czy co?

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów

faster napisał:

Wiadomości na PW dostaję też od kobiet, piszą aby olewać na całego, bo nie ma sensu walczyć z wiatrakami i że im przykro, że ich rówieśniczki robią to co robią.

OH MY GOD! :neutral: :sad: :lol:

Nie wiem czy jest dla Ciebie jakieś lekarstwo - ale to uogólnienie naprawdę fascynujące jest - zaczynam się dobrze bawić ! :-(

Moja racja ? Nasz racja Oooooooooooo :lol: :cry:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
kermit, możesz wydzielić ten temat :neutral: :sad:
M.

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Ja nie, zarzarossę trzeba prosić :neutral:

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin

kermit napisał:

ale to uogólnienie naprawdę fascynujące jest - zaczynam się dobrze bawić ! :neutral:
To zaczyna przypominać sytuację z Seksmisji Machulskiego , słynne zdanie:,, kobieta mnie bije...." :sad:
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Ja nie wiem jak to jest. W którymkolwiek wątku faster by się nie pojawił to wszędzie wszczyna awantury i prowokuje do kłótni... jakiś toksyczny osobnik...
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
Zdaje się że to słaby osobnik w życiu co dziennym gdzieś musi pokazać co jest warta jego egzystęcja :neutral:
M.

Aurela

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Miejsce zamieszkaniaRybnik
ja tam uwazam, że nie mamy się czego wstydzić, pobyłam trochę za granicą i takich "kfiatków" tez sie naoglądałam, więc wyluzujcie...

swoją drogą mądre to nie było, ale cóż głupota to ludzka przypadłość i póki co nic na to nie poradzimy... pozostaje mieć malutką nadzieję, że ta lekcja kogoś czegos nauczyła (niekoniecznie bohaterki filmu, ale mam nadzieję, że kogoś...)

pozdrawiam

faster

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów

Pumcia napisał:

Zdaje się że to słaby osobnik w życiu co dziennym gdzieś musi pokazać co jest warta jego egzystęcja :neutral:
I znowu się zaczyna personalny ataka i fantastyka.
Nie znasz mnie, ale wymyślenie czegoś na mój temat jest silniejsze od Ciebie.
Każdorazowo - brak argumentów, brak podstawowej umiejętności rozmawiania, brak tolerancji, same braki na wszystkich szczeblach.
Musiałbym się zniżyć do waszego poziomu i nadawać tj wy, atakując was personalnie:
- jesteś brzydka, Twój koń brzydki, nie umiesz się ubrać, prezentujesz sobą dno, codziennie płaczesz do poduszki, nikt Cie nie chce, jesteś za gruba, masz fałdy, śmierdzi Ci z buzi itd.
Takiej polemiki chcesz? Będziesz usatysfakcjonowana?
A może dojdzie do cudu i się zmienicie się na lepsze? Eeee.... musiałbym być naiwniakiem.
Wy i wasz poziom typowy dla koniar... co za lipa

Nie wymagajcie ode mnie życzliwości, kultury i tolerancji, póki same się nią nie wykażecie.

nELA

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Miejsce zamieszkanianiedaleko od Warszawy

Aurela napisał:

ja tam uwazam, że nie mamy się czego wstydzić, pobyłam trochę za granicą i takich "kfiatków" tez sie naoglądałam, więc wyluzujcie...
Też to chciałam napisać :neutral:

Aurela napisał:

swoją drogą mądre to nie było, ale cóż głupota to ludzka przypadłość i póki co nic na to nie poradzimy... pozostaje mieć malutką nadzieję, że ta lekcja kogoś czegos nauczyła (niekoniecznie bohaterki filmu, ale mam nadzieję, że kogoś...)
Na głupotę ludzką lekarstwa nie ma, ale swoją drogą godna podziwu jest wytrwałość tych dziewczyn w kontynuowaniu tej głupoty aż do finalnego pożegnania z wozem. Aż cud, że się koniowi nic nie stało...Coś musi być w tym powiedzeniu, że głupi ma zawsze szczęście.

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów

faster napisał:

znowu się zaczyna personalny ataka i fantastyka
Jednym słowem - Pumcia - JESTEŚ FANTASTYCZNA :lol: :-( hihihi

Przytoczę tu moje ulubione powiedzenie nijakiego Einsteina:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

:neutral: :sad:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
faster, Lutuś mam idealną wage, myję zęby regularnie, nawet włosy mam tylko tam gdzie trzeba :lol: Płacze tylko ze śmiechu jak czytam Twoje posty :neutral: Nie da rady polemizować, masz chłopie kompleksy bardzo mi przykro :lol:
P.S. nie jestem koniarą... wybrałam inną droge życia :sad:

Gaga napisał:

Jednym słowem - Pumcia - JESTEŚ FANTASTYCZNA :lol: :-( hihihi

Gaga, dzięki Tobie dzisiaj nie będę musiała płakać w poduszke i szukać pocieszenia w ramionach wielkiego macho :cry:

:lol:
M.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych