Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

lato...

10 odpowiedzi w tym temacie

Ciapkoszczak

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1500 postów
  • Miejsce zamieszkaniaokolice Warszawy
Za chwilkę lato. Wakacje, urlopy. Jak je spędzacie? Dokąd jedziecie? Czy znacie jakieś fajne miejsca godne polecenia? Wymieńmy się doświadczeniami.

AWEK

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
Ja to lato pierwszy raz od 8 lat spedze normalnie, tzn z mozliwoscia wyjazdu bez obawy ze mi gdzies patataje nawieja, ze cos zjedza, ze sobie cos zrobia; jak mnie nie bedzie. Bella dzisiaj jedzie na emeryture, Q-ik sam nie usiedzi wiec powendruje do mojej kolezanki...
Ale tak w sierpniu planuje pojechac sobie na kilkudniowy rajd w gory ktore wybiore na drodze losowania.

Wiedźma

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
W wakacje albo bede pracowac i nie wyjade, albo nie bede pracowac i nie bedzie kasy, wiec tez nie wyjade :lol:
Mam nadzieje, ze uda nam sie ze znajomymi wyskoczyc na kilka dni w nasze ukochane miejsce.
Marzy mi sie zabranie Wilgi i Elki na dzialke, ale raczej nie da rady... Moze w przyszlym roku.

HUG0

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
A ja jadę sobie pokonikować w Bieszczadach :) ciekawe jak moja latorośl (9 lat) sobie bedzie radzić :lol: (tylko proszę nie krzyczeć na mnie za to że wsadzam na konia takiego malucha- od roku jeżdzi na "dużych" koniach, a jak na Legii zaproponowano jej kiedyś kuca, to się rozpłakała) Muszę przyznać jednak, że jak pare tygodni temu widziałem jak galopuje na folblucie, to serce chwilami miałem w gardle :)

pod koniec wakacji planuję jescze jakiś mały rajdzik (mam ochotę na Jurę krakowsko-Częstochowską) ale to jeszcz zobaczymy.

AWEK

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
Hugo nikt ciebie nie zgani :) Moja bratanica pierwszy raz siedziala w siodle gdy miala 18 miesiecy, a w wieku 4,5 roku byla ze mna w pierwszym terenie :lol:

kapriosa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
ja wybieram sie do sasiadow do Czech - co prawda nie jest to oboz jezdziecki, ale miejscowosc do ktorej jade ma kilka stadnin, tak wiec podczas wyjazdu mam nadzieje na zobaczenie konia nie tylko na ekranie mojego monitora :)

nina955

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Ja wyjeżdżam do Szwecji do mojej rodziny. Już nie mogę się doczekać, ponieważ dawno ich nie widziałam. :)

martynaly1991

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
Ja co roku staram się jeździć nad nasze polskie morze . W tym roku pewnie też pojadę , mam zamiar odpoczywać i poleżeć na piasku .
Doksycyklina ulotka tutaj, zobacz mojego bloga.

agataia91

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Ja mam zamiar jechać w tym roku do Barcelony . Bardzo marzy mi się odpoczynek w ciepłym kraju . Oczywiście wolne weekendy mam zamiar spędzać niedaleko w stadninie koni .

klakowsk1

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
urlop, wakacje? w tym roku co najwyżej morze bałtyckie i to na weekend. mam duzo pracy i nie bardzo znajdę czas na wypoczynek.

zuzol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Mi raczej w tym roku znów uda się wyjechać z rodzina i koniem na działkę na całe wakacje. Jest tam ładny las i jezioro i w sumie nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba( chyba się starzeje). :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych