Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

poszukuję konia.

52 odpowiedzi w tym temacie

pomidor

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów
Arkady66 a co cię interesuje ile mają przeznaczone na konia? jesteś taki monotematyczny cały czas tylko ile macie kasy, ile zapłaciliści, pokażci mi przelew, czy ty masz jakieś kompleksy?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
interesuje mnie kto ile ma kasy skoro podjęta została dyskusja na temat wymagań co do konia i jego zastosowania ....
kryteria zostały postawione , podniesione i podkreślone zaś o kosztach nikt nic nie wspomniał a ma to strategiczne znaczenie przy każdym zakupie nawet cebuli w tesco ...
arkady66

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
to moja konika tuż przed wyjazdem do nowego właściciela. Zamieszkała w pięknym zamku w okolicy Aleksandrii we Włoszech. Klacz 11 lat, 149 cm wzrostu, koń do tańca i doi różańca, bryczka, hipo, woltyżerka, tylko uroda nie ta. Gościu położył 1900 eu i plus transport i chodzi i się cieszy jakby pana Boga za nogi złapał. Już nam powiedział,że do zaprzęgu nie będzie jej używał szkoda mu.W Polsce pukali się po głowie, jak chciałam za nią 6 tys.to matka srokatej, o która tu pytano
Dołączona grafika

koniczynkaa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Miejsce zamieszkaniawlkp
To Pan Tomek po całej Europie konie wozi... Naszego siwego do Szwecji wiózł :) Pamietam że ledwo się do przyczepy zmieścił..

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Pan Tomek to najlepszy przewoźnik w nasze okolicy. Wątpię, abym kiedyś chciała korzystać z innego. Pełen serwis i spokój. Od nas wiózł dwa do Italii, oba siwe.

rzepka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPodhale
A co ma nie tak z urodą? Dla mnie jest śliczna kobyłka :mrgreen:

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Rzepko ona gruba jak lokomotywa jest, wygląda jak non sto w 11 miesiącu, głowę ma ładną, ale fiord w niej siedzi i to widać na km. W naszym kraju nie oceniano jej pod kątem wartości użytkowej, a wyłącznie urody. Każdy chciał albo za free [fundacja] albo dawał śmieszną kasę. W zasadzie to już miała zostać, tak sobie pomyślałam,że jak się w tym roku nie sprzeda to trudno, będzie sobie u nas tuptać do emerytury, bo z ceny nie zamierzałam zejść absolutnie, aż przypomniał sobie o niej facet, Włoch, który polecał ja sam komuś do woltyżerki. Rok temu "przegrała" z jakimś koniem spod znaku swastyki [potem jak się okazało zupełnie bezwartościowy zdrowotnie był].

Carbonia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Edzia - ja też uważam, że jej nic nie brakuje, nawet sobie westchnęłam bo taki koń w rekreacji dla dzieci bardzo by mi się przydał. Fajna "lokomotywa"

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Carbonio dość długo "wisiała" w ogłoszeniach, teraz już niedostępna. Bardzo mi była przydatna, ale rosną młode konie i muszę mieć miejsce dla nich. Zostawiłam sobie jej dwie wnuczki, jedna srokata, druga plaszczowa tarantka. Srokata ew na sprzedaż, ma 3 lata, wygląda trochę jak tinker

matrosowa

Mana mana

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3607 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLeszno
edzia pokaż nam tą srokatą :)
Dołączona grafika

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
a proszę bardzo
Dołączona grafika

Carbonia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Edzia - westchnęłam, bo w chwili obecnej nie stać mnie na takie zakupy. :cry:

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Póki co kolejki kupców nie ma, kryzys wiadomo, może się ogarniesz i będziesz mogła kupić.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych