Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

kurs instruktora rekreacji

129 odpowiedzi w tym temacie

Trevirke

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Hej, czy ktoś coś wie o kursach w najbliższym czasie w zachodniopomorskim?? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja nic nie wiem ... wiem ze takie kursy są nic nie warte i nie ważne ... ale na wszelki wypadek jak będę słyszał to ci napiszę tylko po twojej ilości wpisów widać , że rzadko tu zaglądasz ... rozumiem że to taka mała prowokacja bo ilość chętnych jeleni drastycznie spadła na takich kursach ?? .... hahaha
arkady66

roksana_ch

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 392 postów
ale mnie tu daaaawno nie było..

Arkady drastyczną prawdą jest to że kursów już nie ma - a mimo to są prowadzone a najgorsze jest to że mimo tego że nie ma tego to pracodawcy tego wymagają... mało tego-nawet zwracają ostatnio uwagę gdzie takowy kurs był robiony-oby to była stajnia o której słychać bo wtedy znaczy że "się umie"
Taka to Polska właśnie:D
Trevirke- zamiast kursu na IRR polecam się poduczyć i iść na kurs instruktora z PZJ teraz on jest na "topie" :D
:)

bunia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Miejsce zamieszkanialodz
tylko ze na istr.PZJ trzeba miec skonczone 21 lat..o ile sie nie myle....

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
moim zdaniem wiek 21 lat jest stosownym wiekiem do osiągnięcia jakiś papierów instruktorskich PZJ ... nie wiem czy chciałbym aby moim instruktorem była dziewczynka w wieku 18 lat której mama myje zęby i robi śniadanie , a tata pakuje torbę z butami na zajęcia ...
arkady66

bunia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
No to skoro tylko takie osoby znasz to smutne..A ja np mp juniorow albo mlodych jezdzcow, ktory prowadzi zajecia we wlasnej stajni to chyba wiecej umie niz niejeden "stary" ktory kurs zrobil w wieku 35 lat (np) tylko ze na koniu siedzial 2 x wtyg przed kursem zeby siejezdzc nauczyc....
A tak swoja drog to nie dramatyzuj z tym wiekiem bo zeby ratowikim wodnym byc I ratowac zycie ludzkie wystarczy miec zaledwe 18 at....

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
bunia jasne że wystarczy mieć skończone 18 lat ale w praktyce nic z tego nie wynika ... czyli psu na budę tacy instruktorzy i tacy ratownicy ... mi jak ratownik zrobił zastrzyk w dłoń z traumalu to mi rękę rozdęło jak balon bo nie trafił koleś w żyłę i mu ................ drugą tą zdrową ... dziękuję za takich ratowników i instruktorów ... amen

Użytkownik kermit edytował ten post 26 listopad 2013 - 21:55
wulgaryzmy

arkady66

bunia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
Nie mozna oceniac czyjejs pracy tylko po tym ile ma lat...bo idac tym tokiem rozumowania to WSZYSCY FACECI POWINNI MIEC STARE ZONY I KOCHANKI a juz z uslug staruszek -prostytutek korzystac tylko powinni wszak co moze I potrafi taka siksa .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
wiesz bunia ja tak oceniam ... poza tym doświadczenie młode instruktorki i ratownicy niech zdobywają na tych co mają podobne poglądy do ciebie ... ode mnie wara ... nie mam zamiaru być w formalinie i służyć jako eksponat na jakiś studiach medycznych ... t
arkady66

pawloss22

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
bardzo ciekawa sprawa czy mozna znalesc prace po tym ?
||| KubotAgra.pl - ciągniki marki KUBOTA, ładowacze, przyczepy ||| Sprawdzone sposoby na odchudzanie - http://na-odchudzanie.co.pl/ |||

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych