Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Petycja przeciwko likwidacji Ośrodka jeździeckiego AKJ ,,Eden" Prośba o pomoc!


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Sh3pard

    niemowlak

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Witam serdecznie,
bardzo proszę wszystkich miłośników koni o wsparcie, nie chodzi tu o pieniądze, jedynie o zainteresowanie i reakcje.
Żeby nie powtarzać się ciągle, zamieszczam plakat a poniżej linki do sprawy, przekleję też to co napisałem już na innej stronie.
Dołączona grafika

Cytat

Bardzo proszę wszystkich o pomoc, bo jak zwykle machina biurokracji i deweloperów chce odebrać kolejny teren zielony, tym razem zamieszkany przez żywe istoty jakimi są konie. Bez pomocy i zaangażowania ludzi, istnieje szansa, że konie trafią do rzeźni. Szkoda skazywać je na taki los, zwłaszcza, że niektóre z nich zostały uratowane przed rzeźnią :/

Osoby z Krakowa zapraszam do składania podpisów na terenie ośrodka mieszczącego się przy ulicy Dobrego Pasterza 121, 31-416. Osoby natomiast które nie mogą, bądź są z poza Krakowa mogą swoje podpisy składać w linku. Ośrodek jest otwarty cały tydzień od 9-19.

Poniżej zamieszczam linki do wykopu.pl oraz bezpośrednio do petycji.

https://www.wykop.pl...prosba-o-pomoc/

https://www.petycjeo...ckiego_akj_eden

Mam problem z dodaniem załącznika, poniżej znajduje się treść pisma do Urzędu Miasta oraz do Pani która dzierżawi teren oraz wzór tabelki, nie ma sensu by osoby z poza Krakowa uzupełniały tabelkę, jedynie ma to sens w przypadku osób mieszkających w Krakowie będących w stanie do 30 września zebrać podpisy i przynieść je na teren Polsadu.

https://onedrive.liv...6DA5CBC7BBF2B83

Przepraszam, za chaos w moim poście, ale sprawa jest nie tylko ważna ale również pilna.

Pozdrawiam,
Shepard

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych