Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Kurs na instruktora hipoterapii

42 odpowiedzi w tym temacie

Fuksiarz

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Serdecznie zapraszam na szkolenia na instruktorów jazdy konnej w zakresie hipoterapii i jazdy konnej pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Oba kursy rozpoczynają się już 5 grudnia. Więcej informacji uzyskać można na stronie www.fitprof.pl

Zapraszam do współpracy! :evil:

GosiaJ

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
http://www.szkoleniawtkkf.pl/index.php? ... &Itemid=91 Kurs organizowany w Poznaniu przez TKKF , najprawdopodobniej rozpocznie się w na przełomie listopada i grudnia, trwa 3 miesiące .

Kahlan

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
czy mogę zapytać, co oznacza "2 letni staż ćwiczeń" występujący w wymaganiach do uczestniczenia w kursie?
"Don't throw your lifelines away" (a-ha)

sesje zdjęciowe! zapraszam: kahlan_amnell@op.pl

Fuksiarz

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Zapraszamy na kurs hipoterapii. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów, którzy są autorami programów kształcenia z zakresu hipoterapii. Programami tymi posługują się ośrodki w całej Polsce, a recenzowało je i zatwierdziło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dzięki tak dobranej kadrze wykładowców otrzymasz wszechstronne przygotowanie korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych praktyków i specjalistów hipoterapii.

Najbliższy termin - 25.02.2012

www.fitprof.pl

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
witam
potrzebuję zrobić kurs konwojenta od ręki jak jest taka możliwość to prosze o podanie jakiegoś numeru kontaktowego ....
arkady66

cariotka

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Tel. +48 41 3684055 . W tą sobotę w Kielcach:)

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Szczerze nie polecam kursu hipoterapii organizowanego przez www.fitprof.pl
Kpina z polskiej oświaty!!! Strata czasu i pieniędzy!!!!! Zdecydowanie odradzam!!!!!!!

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
zawsze twierdziłem że wszystkie nacje które czegoś ,, uczą ,, za grubą kase to kpina ...
te wszystkie kursy naturalsów , zaklinaczy , hipo , termo , klikier , streching , kurs naturalnego werkowania , kowalstwo w jeden wekend i inne dziadostwo to po prostu dziadostwo ... tylko szkoda po raz kolejny że mądry polak po szkodzie mimo że przestrzegalem przed szkodą ... ale kobiecie przemówić do rozsądku to jak cyganowi do sumienia ... hahahaha
arkady66

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
tylko u nas w polsce można zdobyć za pieniądze kursy które są nic nie warte i są nieaktualne i nie wymagalne ... hahaha
zapraszam na kursy made in arkady66 na co chcecie a to wszystko w cenie dyplomu plus piwo dla mnie ...

kurs mycia rysiej pałki za 2,4 pln zakonczone dyplomem i pieczątką ciecia
kurs masażu zadu krowy sołtysa za 3,0 pln zakonczone dyplomem ciągnionego wymienia
kurs kucia psiej łapy za 2,8 pln zakonczone podkową na twarzy
kurs pływania w oborniku za 5,0 pln zakończony kartą nurka
kurs psychologii i patologii z zakonnicą za 1200,00 pln zakończony dyplomem i łupieżem na butach

to cała końska polska kraj cudów nad wisłą i wielkich osiagnięć w dziedzinie hippiki . ahahahahahahahahahahahahahahaha ..... hahahahaa
arkady66

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Dobre- Arku... Niestety kolejny raz masz rację... Zwykłe naciągactow szerzy sie w Polsce...

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
kurs kurs kursem pogania a nasz poziom jeżdziectwa rosnie w siłę jak fb czyli wirtualnie ...
zasada prosta jak cep z dala od ojca rydzyka , animalsów , fanatyków i dobrych rad .... a będziecie żyli szczęśliwie jak ja ...
moje motto ,, szto by diengi były i pałka stajala wsjegda ,, ... hahaha
arkady66

horse&me

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
  • Miejsce zamieszkaniaa

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 18 maj 2012 - 19:15 napisał

zawsze twierdziłem że wszystkie nacje które czegoś ,, uczą ,, za grubą kase to kpina ...
te wszystkie kursy naturalsów , zaklinaczy , hipo , termo , klikier , streching , kurs naturalnego werkowania , kowalstwo w jeden wekend i inne dziadostwo to po prostu dziadostwo ... tylko szkoda po raz kolejny że mądry polak po szkodzie mimo że przestrzegalem przed szkodą ... ale kobiecie przemówić do rozsądku to jak cyganowi do sumienia ... hahahaha
Nie wygłaszaj szowinistycznych treści.A na twoje przestrzeganie przed szkodą nikt nie zwraca uwagi,bo uznajesz za szkodę wszystko,czego nie znasz.

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Ale ja znam tę pseud- szkołe!!!!
Zostawiłam tam 1800zł o które będe się sądzić niestety w sądzie- nie odposzczę!!!
Znam tę szkołę bardzo dobrze!!!!!!!!!!! Leśna szkółka, która niedługo przestanie istnieć!!! Panie bardzo miłe- do momentu wpłacenia im pieniędzy weszły by komuś w tyłek, a potem- inna bajka!
Szczerze nie polecam tej placówki, o której niebawem będzie głośno!!! Kpina z oświaty!!!!!!!!!!!

AsAra

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat, bo szczerze mówiąc zastanawiałam się nad tą firmą jak chciałam robić instruktora. A jak nie na forum to chociaz na pw ;)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
dobrze że astra odbiegasz od normy czyli najpierw pytasz a potem decydujesz ... moim zdaniem to szkoda kasy i twoich nerwów w zamian za nic nie warte papiery ...
arkady66

horse&me

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
  • Miejsce zamieszkaniaa

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 28 maj 2012 - 07:41 napisał

dobrze że astra odbiegasz od normy czyli najpierw pytasz a potem decydujesz ... moim zdaniem to szkoda kasy i twoich nerwów w zamian za nic nie warte papiery ...
Szkoda kasy i nerwów na ten konkretny kurs,bo jest najwyraźniej kiepski.Ale uprawnienie hipoterapeutów to nie są nic niewarte papiery!!! To bardzo ważna sprawa! Nie wiem jak ty,Arkady,ale ja tam osobie bez papierów bym nie powierzyła.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
a co ma naciaganie na kasę do papierów ??
gdyby Ania dopłaciła kolejny raz kolejną kasę to pewnie kiedyś by te papiery dostała ... i co wtedy dałabyś już bez obaw pracę takiej osobie ?? ... hahha

powtarzam z całą odpowiedzialnością że te wszystkie kursy hippiczne są zwykłym naciagactwem i 99,99% tych wszystkich papierków , dyplomików , zaświadczeń jest nic nie warta ... alleluja
arkady66

ugier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 508 postów
  • Miejsce zamieszkania.
AsAra, na kurs hipoterapii polecam PTHiP- rok akademicki, zjazdy weekendowe, jeśli już się nie uczysz, przypomnisz sobie jak się ostro zakuwa, ale dobrze na tym wyjdziesz. Polecam. A instruktorski zrób w jakimś klubie pod patronatem PZJ. Jest tego i można nadziać się na dobrych trenerów, czasem takie programy dotowane bywają z UE.
Szkółek z netu ze ślicznymi fotkami na stronach nie polecam.
Ha, ze strony wywnioskowałam jedynie, że jestem świetnym "trenerem personalnym" mojego męża, ćwiczymy :-P, układam diety tygodniowe i chyba na tym to polega :mrgreen: . http://fitprof.pl/tr..._personalny.php

AsAra

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Ugier, papierek irr juz mam, a hipoterapie chce zrobic. jestem na fizjoterapi i chce polaczyc jakos przyszly zawod z tym co lubie robic chociaz czesciowo. i owszem, czekam az bedzie kurs pod patronatem PTHip tylko w jakims sensownym termini, a w kazdym badz razie pod ich patronatem.

ugier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 508 postów
  • Miejsce zamieszkania.
dobry wybór

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych