Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Jak przygotowujecie swoje konie do sezonu ?

24 odpowiedzi w tym temacie

Ko0NiiAreecQa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
no to bardzo dziekuje bede musiala powiedziec moim psiapsiula beda sie dziwic z kad wiem takie zecy . bo to jedznak duzo wiedzy jest i ja bardzo dziekuje ;p bo to fajnie tyle wiedziec ;;]

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów
dużo wiedzy - cztery słowa - dużo wiedzy...
a kysz a kysz zmoro nieczysta
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

skaner-a

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGniezno
hahahahahahhahahahaha :D
Rancho Palomino & Black

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
Wartościowy filmik, facet mówi bardzo wyraźnie po angielsku, a w kluczowych momentach są napisy,więc można sobie przetłumaczyć.

fuzja1

fruzja1 ,,leśny driverek"

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3297 postów
Cóż, nieźle się obje narażali dla celów dydaktyczno- pedagogicznych ;) Dla konia szacun, że nie wykorzystał walającego się po nim jeźdzca , tylko karnie szedł jak po sznurku .
Konie są szczere. Zawsze powiedzą Ci jak jest naprawdę. Drugi człowiek powie Ci swoją opinię, ale koń powie Ci fakt. Niektórym ciężko jest to udźwignąć.
Ray Hunt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych