Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

OCHRANIACZE NA PRÓBĘ CROSSOWĄ

5 odpowiedzi w tym temacie

niciak85

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Miejsce zamieszkaniasopot
Stworzyłem taki temat, byśmy podzielili się swoimi opiniami na temat ochraniaczy bądź owijek dla konia na cross.Waszym zdaniem jakie ochraniacze są do tego najlepsze?A może owijki,jakie kalosze?Wiadomo że ochrona nóg konia w tej dyscyplinie jest najważniejsza,a przede wszystkim trzeba je tak dostosować żeby przy szybszym galopie nie spadły oraz w kontakcie z wodą nie napuchły.Wyraźcie swoje opinię !

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Hmm, nie wydaje mi się, żeby owijki były dobrym rozwiązaniem na cross. Ryzyko upadku dzięki rozwiniętej owijce w skoku jest duże, a po kontakcie z wodą za długo się na nogach nie utrzymają
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

niciak85

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
zgadzam się zMaria89, po prostu widziałem już takie przypadki że ludzie startowali w owijkach.

Libi

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZzzz
sa specialne ochraniacze na wkkw'u

niciak85

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
co sądzicie o pełnych ochraniaczach?

titina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1018 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKujawsko-pomorskie
niciak85, najlepsze na cross ,są angielskie ,,STAILE", ale ich cena jest też najlepsza.
Dobre są reż WW, ale też nie są tanie.
Bandaże i wszelkiego rodzaju owijki nie są dobre, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, ich rozwinięcia się.
Z tańszych ochraniaczy na cross, mogę Ci polecić pełne KIEFFERY, mam takie, i w niższych klasach się sprawdziły.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych