Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

zawody trenerow mlodych koni

1 odpowiedź w tym temacie

przedswit

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Miejsce zamieszkaniamalopolska
http://www.myslacokoniu.pl/ zapraszamy ,polecam :lol: :lol:

Obiś

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5426 postów
Kurde czemu akurat wtedy kiedy ja mam ostatni zjazd studiów :lol:
Można przyjść np tylko w jeden dzień? 8) (Nie do końca wiem jaki miałoby mieć to sens,ale jeden dzień może jakoś bym wykombinowała)
Na pewno bym było,gdyby było to w innym terminie a raczej bez szans, a bardzo żałuję bo miło by było znów zobaczyć osobę która jako pierwsza werkowała mi mamuta bez straty w ludziach i koniu :lol: O ile pod przedswitem kryje się pan,panie Marcinie i o ile pamięta pan mojego wstrętnego hucuła który chciał wszystkich z uporem maniaka pozabijać jakieś 2,5roku temu (jeszcze wtedy na Wolicy). Na szczęście od tamtego werkowania wszystko się zmieniło 8)
Na pewno przekażę info o "imprezie" wszystkim, którzy mogliby być zainteresowani, mam nadzieję,że jak najwięcej osób się skusi :lol:
Żyj tak, aby nie żałować żadnego dnia,żadnej godziny,minuty,sekundy...
Podejmuj decyzje dobre dla siebie i nie przejmuj się, gdy nazwą Cię egoistą...

I pamiętaj, tylko wariaci są coś warci...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych