Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

ajm

ajm

Rejestracja: 24 maj 2017
Poza forum Ostatnio: 09 lip 2018 07:21
-----

W temacie: Ujeżdzalnia - ogrodzenie

09 lipiec 2018 - 07:21

Najlepiej zamawiać u producenta. Jesli chodzi o sam koszt, to dobrze jest dokładnie określić wymiary to z jakiego materiału hala Cię interesuje. I zgłosić sie do firmy, która zajmuje sie realizacją takich właśnie inwestycji.

Daję tutaj kontakt do firmy Namplan:
https://namplan.pl/u...alnie-dla-koni/

Jest to spory producent. I maja dobre ceny w porównaniu do innych firm. Ich hale namiotowe pod ujeżdżalnie dla koni mogą być wyposażone w osobne pomieszczenia przeznaczona na przykład na składowisko siana i słomy, siodlarnie lub nawet boksy dla koni.

W temacie: Kupujecie w aptekach internetowych

02 maj 2018 - 06:48

W marży. Apteki internetowe zwylke mają o wiele korzystniejsze marże. Poza tym więcej osób kupuje tam rózne suplementy i leki. Tak więc pewnie są w stanie wynegocjować o wiele lepszą cene u dostawcy.
Porównując ceny w kilku aptekach to bardzo dużo promocji ma apteka online Cefarm: https://www.cefarm24.pl/ . Szczególnie w dziale z końcówkami kolekcji. Mozna tam kupić suplementy i kosmetyki z datą ważności 2-3 miesiące maksymalnie. Które będą w cenie o 80% mniejszej.

W temacie: Ubezpieczenie na życie

26 kwiecień 2018 - 13:08

Nie jestem pewien czy znajdziesz ubezpieczenie indywidualne, które będzie tak korzystne jak ubezpieczenie grupowe ( ubezpieczenia grupowe mają wynegocjowane korzystniejsze warunki). Ale proponowałbym zerknąć sobie na oferte firmy Nationale Nederlanden:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia

Mają spory wybór ubezpieczeń. Typowe ubezpieczenia zdrowotne,czy ubezpieczenia od następstw nieprzewidzianych wypadków.Firma oferuje również jedne z najwyższych kwot odszkodowań.

W temacie: Sposoby na skuteczne odchudzanie

24 kwiecień 2018 - 10:10

Dieta plus sport. Bez diety bardzo ciężko będize się odchudzić. A jeśli nawet nam się uda to będzie duży efekt jojo jak tylko na chwilę odstawimy ćwiczenia. Z kolei odchudanie sie bez aktywności fizycznej rownież do bardziej efektywnych nie należy.

Proponuję zacząć biegać:
http://urodaporady.p...o-zaczac-biegac

Nie tylko dla sylwetki, ale przede wszystkim dla zdrowia. Fizycznego i psychicznego.Bieganie i inne aktywności fizyczne wydzielają wytwarzanie się w organizmie endorfin. Będziemy czuli się szczęśliwsi.

W temacie: Kuchenne Wariacje, czyli ,,Tawerna Pod Rozbrykanym Kucykiem"

24 kwiecień 2018 - 07:50

Może po prostu jesteś uzależniony? Wiele osób o tym nie wie, ale cukier to uzależniająca substancja. Moze uzależnić Cie tak samo jak nikotyna czy alkohol. Jednoczesnie tak samo mocno niszcyz zdrowe. Powoduje otyłość, kiepski stan zębów.Pogarsza wyglad naszej skóry.

Jesli masz ochotę na coś slodkiego to najlepiej będzie to zastąpić owocami albo warzywami

Bananem ( dostarcza wiele energii, a jest jednak zdrowszy niż baton) https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/banan
sałatką owocową
smoothie owocowym
czy koktajlem na bazie mleka i owoców

Kup sobie również stewię do słodzenia.