Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

natalia73

natalia73

Rejestracja: 02 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 28 mar 2018 06:58
-----

W temacie: dezynfekcja boksu

28 marzec 2018 - 07:02

Wracam z informacją o Rapicidzie. Bardzo fajny środek, bo ma również właściwości czyszczące. Ale w tym okresie myślę że jednak lepszy jest środek Virkon. Czy przed budynkami macie umieszczone maty do dezynfekcji/ śluzy dezynfekcyjne? Teraz jest nagonka na ASF, ptasią grypę. Czy zakupując taką matę w pokrowcu konieczne jest stworzenie koryta? Czy wystarczy ją umieścić przed wejściem ?

W temacie: dezynfekcja boksu

02 październik 2017 - 14:00

Witajcie. Jestem tutaj nowa. Szukam preparatu, którego mogę użyć w obecności zwierząt mając gwarancję że im w żaden sposób nie zaszkodzi. Wyczytałam o preparacie Rapicid, czy ktoś może z Was się z nim spotkał? Proszę dajcie znać. Ewentualnie czego Wy używacie?