Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

majewski

majewski

Rejestracja: 11 sty 2008
Poza forum Ostatnio: 17 sie 2018 16:35
-----

W temacie: Przydomek hodowlany WM

11 sierpień 2018 - 21:18

W FISCHER Sumer Tour w Strzegomiu startują trzy konie mojej hodowli.50 lat temu w Morawie (wtedy Morowie) miałem praktykę semestralną po pierwszym roku studiów na Wyższej Szkole Rolniczej we Wrocławiu.Pracowałem przy koniach i końmi (bo była to stadnina w której większość prac pociągowych wykonywały klacze hodowlane i Prezes ardeno-ślązak) a wieczorem tańczyłem w klubokawiarni prowadzonej przez małżonkę pana kierownika Hajdugi, ot proste wiejskie życie.Teraz w Morawie odbywają się regularnie zawody wkkw na najwyższym światowym poziomie a my z córką staramy się wyhodować konie,które tam wystartują,ot proste wiejskie życie. https://www.youtube....lyzctHFVY&t=86s

W temacie: Przydomek hodowlany WM

01 kwiecień 2018 - 20:54

Święta Wielkanocne,a tu śnieg .Rodzą się źrebaki,patrzą a tu śnieg ot taki Prima Aprilis ale jutro przyjdzie już wiosna.Wesołych Świąt.

W temacie: Przydomek hodowlany WM

18 styczeń 2018 - 20:31

Tak,tak grono jest niezłe,ale dlaczego Baba Jaga milczy,czyżby brzuch ją rozbolał?

W temacie: Przydomek hodowlany WM

24 grudzień 2017 - 07:46

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2018 życzy wszystkim Majewski ( herbu Stary Koń oczywiście)

W temacie: Przydomek hodowlany WM

14 wrzesień 2017 - 19:43

Ostatnie posty nie są związane z hodowlą a tematy są księżycowe.Wracajmy więc do hodowli.